ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Carlton City

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was lekker ruim en brandschoon, met heerlijk zacht beddengoed. Het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij, waardoor ik me meteen thuis voelde. De maaltijden in de bistro waren verrukkelijk en de locatie kon niet beter zijn voor wat ik nodig had. Bovendien was het handig om een supermarkt aan de overkant van de straat te hebben.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs hebben mijn gezin en ik een nacht doorgebracht in het Clayton Hotel in Galway en het was een fantastische ervaring. De kamer was perfect en de service was echt top-notch. Shanna heeft ons heerlijk eten gebracht, wat snel en efficiënt was. Haar vriendelijkheid en gastvrijheid zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. Mijn man en kinderen hebben enorm genoten van ons verblijf. Hartelijk dank aan Shanna en het gehele team van het Clayton Hotel voor een onvergetelijke ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De barmanager ging boven en buiten door te informeren naar de mogelijkheid van een op Baileys geïnspireerde cocktail die niet op de kaart stond. Hij creëerde speciaal voor mij een Baileys-zoute-karamelcocktail en het was fantastisch. Zelfs toen ik om een tweede drankje vroeg, ondanks de drukte, was dat geen enkel probleem. De serveersters waren allemaal ontzettend vriendelijk, gastvrij en praatgraag. Het eten was ook voortreffelijk. De bedden waren heerlijk comfortabel, zoals ik gewend ben van Clayton-hotels. Mijn man en kinderen hebben genoten van het geweldige zwembad. Het ontbijt was ook uitstekend, met alles waar je maar zin in hebt. Kortom, een geweldige totaalervaring hier.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging is iets te ver van het bruisende stadscentrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Tijdens ons verblijf in het hotel werden we geconfronteerd met 3 van de 4 nachten waarop er luidruchtige trouwfeesten plaatsvonden, ondanks dit kregen we kamers toegewezen boven de feestzaal. De laatste nacht werden we tot 3 uur 's ochtends geteisterd door geluidsoverlast en een doordringende sigarettengeur in de kamer, maar bij de receptie toonden ze weinig begrip. Mijn advies: vermijd dit hotel ten koste van alles! Het is duur, slecht gelegen, verouderd (kamers, zwembad en fitnessruimte), en er is niet eens een minibar aanwezig!!! De prijs die je betaalt is die van een 5-sterrenhotel, maar de voorzieningen zijn zelfs ondermaats voor een 2-sterrenaccommodatie. Een regelrechte ramp.



© 2007-2025 ReisChecker.nl