ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Comfort Enzo Hôtel Pont-à-mousson

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Als tussenstop op mijn reis terug naar Nederland boekte ik een kamer in dit hotel. De ontvangst was vriendelijk en de kamer leek op het eerste gezicht prima. Het bed was comfortabel, maar de wc en douche waren helaas te krap. Je moest bijna acrobatische capriolen uithalen om er fatsoenlijk gebruik van te kunnen maken. De massagestraaldouche was een teleurstelling, aangezien deze slechts uit één klein gaatje water spoot. De wasbak was ook niet ideaal, vooral voor mensen met grote handen. De wifi werkte ook niet naar behoren. Later op de avond stopte er een luidruchtige bus vol Aziatische toeristen, wat voor veel overlast zorgde. Ondanks meerdere verzoeken bleven ze lawaai maken. De buitendeur voor gasten sloeg constant hard dicht, wat ervoor zorgde dat mijn vrouw niet kon slapen. Gelukkig had ik er minder last van. Een pluspunt van dit hotel is de locatie, niet ver van de snelweg en met de prachtige Moezel achter het hotel om langs te wandelen. Er is een McDonald's en een wokrestaurant op loopafstand, evenals een grote bakkerij op slechts 100 meter afstand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het was een complete nachtmerrie voordat we überhaupt het hotel binnengingen. Onze reservering via Booking.com liep helemaal mis. We moesten ons aanmelden bij een apparaat bij de deur, maar het herkende ons niet. Er was geen receptie aanwezig en niemand nam op toen we het telefoonnummer belden dat vermeld stond. Zelfs de hotelketen reageerde niet. Het was al 00.30 uur en uiteindelijk moesten we doorrijden op zoek naar een ander hotel. Helaas zaten alle hotels tot aan de Luxemburgse grens vol en eindigden we uiteindelijk door te slapen in de auto op een parkeerplaats. Het enige wat het hotel als reactie gaf was: "." Slechts een punt. En alsof dat niet genoeg was, hebben ze ook nog eens het bedrag van mijn creditcard afgeschreven zonder enige service te bieden. Nu moet ik er achteraan gaan om mijn geld terug te krijgen. Dus voor nu, gebaseerd op mijn ervaring en andere reviews, raad ik ten zeerste af om hier te boeken. Er is totaal geen enkele vorm van verantwoordelijkheid vanuit deze organisatie. Ik hoop dat ze, nadat ik mijn geld heb teruggekregen, hun verdiende loon krijgen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Eindelijk eens een hotel waar we terechtkonden, zonder dat alles al volgeboekt was. Hoewel de prijs iets hoger lag dan bij andere hotels in de buurt, hebben we er zeker geen spijt van gehad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De check-in verliep rampzalig met niemand te bekennen toen we om 16:00 uur hadden afgesproken, en zelfs om 18:00 uur was er nog geen spoor van een receptie te bekennen. Hierdoor konden we niet eens genieten van een drankje terwijl we wachtten. Daarnaast liet de hygiëne van de badkamer sterk te wensen over, met tal van roestplekken die een onaangename sfeer creëerden. Hoewel de prijs van 91 euro inclusief ontbijt redelijk is, voelt het toch te hoog voor een accommodatie met slechts twee sterren, vooral gezien de geboden kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer werd gepromoot als voorzien van airconditioning, maar dit was helaas niet het geval. Tijdens ons verblijf was het een broeierige 30 graden in de kamer. Onder het bed vonden we restjes oud McDonald's eten die niet waren opgeruimd. Daarnaast ontbrak een douchedeur of gordijn, waardoor de hele badkamer nat werd tijdens het douchen. Het uitklapbed was kapot, waardoor iemand gedwongen was op de vloer te slapen. Helaas ontdekten we al deze problemen pas na 21:00 uur, toen er niemand bij de receptie was om ons te helpen. De drankautomaat was buiten werking en het ontbijt liet te wensen over. Zelfs de toiletten in de zaal leken alleen bestemd te zijn voor het personeel. Gelukkig was de locatie uitstekend, met een mooie wandelpromenade langs de kade.



© 2007-2025 ReisChecker.nl