ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Renaissance Pudong

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik reserveerde een luxe suite inclusief gratis maaltijden en drankjes. Helaas kwam ik te laat aan om optimaal te genieten van het zwembad en de diverse maaltijden. Het bed was echter heerlijk comfortabel en schoon, waardoor ik snel in slaap viel. De kamer was goed verwarmd, waardoor ik het niet koud had. Het ontbijt bood een ruime selectie aan gerechten, maar hoewel het er goed uitzag, ontbrak het aan verfijning in de smaak. Er is nog ruimte voor verbetering wat betreft kruiden en kooktechnieken. Voor een 5-sterrenervaring mag je tenslotte topkwaliteit verwachten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel bevindt zich halverwege tussen het stadscentrum en het congrescentrum, waardoor het een ideale locatie is voor wandelliefhebbers. Een ontspannen wandeling van 30 minuten door een prachtig park leidt naar het congrescentrum, terwijl het centrum iets verder weg ligt en voornamelijk over drukke wegen bereikt kan worden. Het hotel kan wel een opfrisbeurt gebruiken, en de sfeer heeft een lichte Chinese twist. Als je op zoek bent naar een typisch westerse 5-sterrenervaring, is het wellicht beter om in het centrum te verblijven. Het ontbijt biedt een goede variatie aan westerse, Chinese en Indiase opties en voldeed aan mijn verwachtingen. Over het algemeen was mijn verblijf aangenaam, het hotel was schoon en voldeed aan mijn behoeften.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze plek heeft me echt verrast met zijn topklasse culinaire hoogstandjes, luxueuze ambiance en ongeëvenaarde gastvrijheid. Al mijn verwachtingen werden overtroffen en ik heb werkelijk genoten van de fantastische service. In alle opzichten een absolute topper.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Absoluut te vermijden! Ik ben een ervaren reiziger en heb mijn fair share aan hotels gezien, van eenvoudige tot luxe accommodaties. Maar dit hotel slaat werkelijk alles qua gierigheid. Als loyale klant verwacht je op zijn minst een zekere vorm van gastvrijheid, toch? Nou, dat is hier ver te zoeken. Het is ongelooflijk dat ze ¥10 PER PAGINA durven te vragen voor een simpele printopdracht. Zelfs de meest basic hotels bieden deze service gratis aan, maar bij dit hotel moeten ze elke cent uit je persen. Toen ik vriendelijk verzocht om de kosten kwijt te schelden (iets wat normaal gesproken geen issue is), weigerden ze dit botweg. De manager was helaas te "druk" om een simpel gesprekje aan te gaan. Het feit dat ze zo moeilijk doen over zoiets triviaals doet je inderdaad afvragen waar ze elders nog meer op besparen. Deze gang van zaken is een duidelijke afspiegeling van hun ongastvrije houding. Ik ben in mijn leven nog nooit zo'n geldbeluste instelling tegengekomen. Het draait niet eens zozeer om het geld, maar om het principe. Als ze zo krenterig zijn met printopdrachten, hoe zit het dan elders in het hotel? Dit is geen ‘goedkope Shanghainese’ stereotypering, dit is realiteit. Het is niet langer een vooroordeel, maar een bedrijfsstrategie. Mijn advies: vermijd deze plek ten alle tijden. Er zijn genoeg andere opties die je de bezuinigingen en frustraties besparen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij mijn bezoek aan China Joy 2025 verbleef ik in het Marriott Renaissance Shanghai Pudong Hotel, gelegen in een rustige buurt en op korte afstand van het New Shanghai Exhibition Center. Het hotel, dat zijn deuren opende in 2003, ademt de sfeer van Shanghai. Bij het inchecken werd ik vriendelijk ontvangen door de professionele receptioniste, hoewel ik voor de borg moest betalen. De kamers en liften waren voorzien van moderne snufjes, zoals sensoren en af en toe een schoonmaakrobot. Het ontbijt op de tweede verdieping was verrukkelijk, vooral omdat het inbegrepen was bij mijn verblijf. Mijn kamer bevond zich op de bovenste verdieping van 2003 en was elegant ingericht met vloerbedekking, een bad en universele stopcontacten. De waterdruk was goed, maar de temperatuur soms wat wisselend. Het bed was comfortabel met vier kussens en werd dagelijks keurig opgemaakt. De kamer was rustig, wat zorgde voor een aangename nachtrust. Al met al bood het hotel een standaardervaring die past bij een 4,5-sterrenaccommodatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Service6

Mariott Hotel is een comfortabel 4-sterrenhotel dat zich bevindt op een rustige locatie, weg van nachtelijk lawaai en verkeer. Het is handig dat taxi's direct voor de deur staan en je voor een klein bedrag overal naartoe kunnen brengen, bijvoorbeeld het Pudong gebied voor slechts 40RMB (ongeveer 4 euro). Het hotel ligt dicht bij het steeds populairder wordende Expo Centre, wat betekent dat er veel zakenmensen verblijven. Het uitgebreide ontbijtbuffet is zeker een hoogtepunt. Hoewel dineren in het hotel misschien wat eenzaam kan zijn, kiest bijna iedereen ervoor om dit in het centrum van de stad te doen. Het hotel biedt faciliteiten zoals een binnenzwembad, fitnessruimte en massages. Het is ook leuk en handig dat er enkele Nederlandse medewerkers in het hotel werken. Er kan wel een taalbarrière zijn, aangezien de meeste Chinese medewerkers beperkt Engels spreken. Degene die wel goed Engels spreken, serveren in Shanghai waarschijnlijk geen koffie, dat is zeker niet gebruikelijk.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl