ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Royal San Marco

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van dit hotel is perfect gelegen voor het maken van uitstapjes in de omgeving. De kamer was comfortabel en het beddengoed werd dagelijks verschoond, wat een fijne service was! Het ontbijt was over het algemeen goed, maar miste een beetje variatie. Ondanks de ruime keuze was het mogelijk om elke dag iets anders te proeven. Het personeel was professioneel, maar leek een beetje gereserveerd in hun aanpak. Gelukkig waren er geen storende geluiden van buitenaf die de ervaring verstoorden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamers en badkamers waren klein en gevuld met slechts twee koffers. De service en vriendelijkheid varieerden sterk per medewerker, wat de ervaring beïnvloedde. Communiceren in een andere taal met het personeel was lastig. Gelukkig was de locatie prima en was het ontbijt zonder klachten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij een verblijf in Suites Torre dell'Orologio moet je inchecken bij het hotel. De suites bieden enkel een kamer, maar voor een vorstelijk ontbijt kun je terecht bij het nabijgelegen Royal San Marco. Een echte Italiaanse ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamer was erg compact en de badkamer liet te wensen over voor een hotel met vier sterren - de douche had alleen een gordijn. Het ontbijt was typisch Italiaans, wat betekende dat het elke dag hetzelfde was met weinig variatie. Gelukkig was het personeel vriendelijk en kregen we een gratis excursie naar een glasblazerij op Murano aangeboden, met een gids die ons rondleidde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamers zijn hier echt piepklein, net als de bedden. De badkamer voor twee personen is belachelijk klein, met slechts twee vierkante meter ruimte voor de douche, wastafel en toilet. Het ontbijt is oké, maar verder zijn er geen andere voorzieningen beschikbaar. Dit hotel is duidelijk oud en kan wel een opknapbeurt gebruiken.



© 2007-2025 ReisChecker.nl