ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Napoleon

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid5

We hebben twee nachten doorgebracht in dit aangename hotel. Gelukkig hadden we een rustige locatie: op de bovenste verdieping, helemaal aan het einde van de gang. De bedden waren comfortabel, de badkamer was brandschoon en de kamer was fris en netjes. Binnen 5 minuten stonden we midden in het levendige centrum van Ajaccio. Let op dat ontbijt (€12 per persoon) en parkeerkosten (€10 per dag) niet inbegrepen zijn. Over het algemeen een prettig hotel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid9

Een warm welkom en kindvriendelijke sfeer maken deze plek perfect voor gezinnen. Hier draait alles om de kinderen, wat zorgt voor een geweldige ervaring. Perfect!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service8

Een fijn hotel voor toeristen, gelegen net buiten de drukte van de hoofdstraat. De kamers zijn wel wat aan de kleine kant. Voor een parkeerplaats in een eigen box betaal je 10 euro per nacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service7

Dit hotel heeft een perfecte ligging in het hart van de stad, op slechts 5 minuten lopen van zowel de haven als het strand. De kamers zijn knus maar comfortabel, met goede voorzieningen in de badkamer. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en heerlijk. Het feit dat er een garage beschikbaar is, maakt het parkeren erg gemakkelijk. 's Avonds is het een genot om naar de oude stad te wandelen en te genieten van de heerlijke maaltijden in de lokale restaurants.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging9
  • Service8

Dit hotel bevindt zich in het hart van Ajaccio en biedt gemakkelijke toegang tot het centrum. Helaas was de parkeergarage bij aankomst vol, wat blijkbaar een veelvoorkomend probleem is. Hierdoor moesten we uitwijken naar een andere garage, waar we 20 euro per dag moesten betalen voor het parkeren. De kamer waar we verbleven was compact en de badkamer had nauwelijks ruimte om onze toiletspullen neer te zetten. Daarnaast merkten we op dat de geluidsisolatie niet optimaal was. Gelukkig was het hotel wel schoon en werd de badkamer goed bijgehouden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl