ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Carrigaline Court & Leisure Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onlangs verbleven we in dit hotel en het was een geweldige ervaring! De kamer was brandschoon en de bedden waren supercomfortabel. De bar van het hotel is echt prachtig en wordt uitstekend beheerd door het barpersoneel. Het diner was voortreffelijk en het personeel, vooral de jongere medewerkers, was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Helaas leek het personeel in donkere pakken niet zo geïnteresseerd en leek liever op de achtergrond te blijven. Ondanks dit kleine minpuntje, komen we zeker terug naar dit hotel. We hebben een sterretje minder gegeven vanwege enkele medewerkers die hun gastvrijheid nog wat kunnen verbeteren. Het receptiepersoneel was echter zeer vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante historische hotel heeft mijn hart gestolen. De voorzieningen zijn top en het ontbijt is werkelijk fantastisch. De medewerkers zijn enorm gastvrij en doen er alles aan om je een warm welkom te geven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Afgelopen weekend brachten we een nacht door in dit hotel en we hebben over het algemeen een positieve ervaring gehad. De locatie van het hotel, op slechts een korte 22 minuten van het bruisende centrum van Cork, was een groot pluspunt. We kozen voor een standaard kamer die verrassend ruim was, met comfortabele meubels en fris beddengoed. Wel was het een teleurstelling dat het ontbijt niet inbegrepen was bij de kamerprijs en dat we hiervoor extra moesten betalen bij de receptie. Dit was voor ons een nieuwe ervaring en voelde een beetje onverwacht. Daarnaast misten we enkele basisvoorzieningen voor persoonlijke hygiëne, zoals shampoo en conditioner, die je normaal gesproken wel zou verwachten in een 4-sterrenhotel. Het hoogtepunt van het hotel was ongetwijfeld het vriendelijke personeel, dat altijd behulpzaam en gastvrij was. De check-in verliep vlot, maar het zou handig zijn geweest als ze ons een stadsgids hadden aangeboden met aanbevelingen voor interessante bezienswaardigheden. Het ontbijt was standaard, met een mix van Ierse gerechten, vers fruit, yoghurt en gebak, maar onderscheidde zich door de toevoeging van gerookte zalm, Jamón en lokale kazen. Wat de faciliteiten betreft, bood de kamer een tv met lokale zenders en stabiele, gratis WiFi. Het enige nadeel was dat er soms wat geluidsoverlast was van muziek, maar dit was niet al te storend. Het hotel beschikt ook over een zwembad, sauna en jacuzzi, maar het was er meestal druk, waardoor we geen kans kregen om echt te ontspannen. Het restaurant en café van het hotel overtroffen onze verwachtingen met uitstekende service en kwaliteit van het eten. Al met al was ons verblijf bevredigend en zouden we dit hotel zeker aanraden aan gasten die op zoek zijn naar een comfortabele en handige plek om te verblijven. Beoordeling: ★★★★☆ (4/5)



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje. De kamers zijn knus en het eten is voortreffelijk. Genoeg parkeergelegenheid en het personeel is echt top, vriendelijk en professioneel. De ligging in een levendig stadje is fantastisch. Handig is ook de regelmatige busverbinding naar het centrum van Cork.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel is de perfecte uitvalsbasis om alle adembenemende plekjes rondom Cork te verkennen. Met een goede ligging en luxueuze voorzieningen, is het een ideale keuze voor een onvergetelijk verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl