ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Days Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is absoluut schitterend met een redelijk goede locatie, maar de omgeving rond het gebouw viel wat tegen. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en de koffie- en theebar was geweldig. Er is wel wat ruimte voor verbetering wat betreft de netheid van de kamers.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Na het online boeken verbleven we hier drie nachten. We hadden geen keuze omdat we al hadden betaald en geen restitutie konden krijgen. Het begon al meteen frustrerend. De eerste toegewezen kamer ging niet eens open. Vervolgens kregen we een andere kamer met twee queensize bedden in plaats van een kingsize bed, en die was ook nog vies. Uiteindelijk kregen we een kamer met een kingsize bed, maar zonder kitchenette. De koelkast leek wel 30 jaar oud te zijn en het meubilair zag eruit alsof het rechtstreeks uit de tuin kwam. Ik raad deze plek absoluut niet aan!! De foto's online zijn misleidend en geven totaal niet weer wat je echt krijgt. De waterdruk is minimaal en de locatie is dubieus. Pas op voor deze plek!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De plaats heeft een schokkend slechte indruk op mij achtergelaten. Hoewel de kamers er op het eerste gezicht redelijk uitzagen, vielen de details sterk tegen. Alles was onvoldoende schoongemaakt, vol met honden- en andere haren, met talloze vlekken op het meubilair en de bedden. Zelfs de gordijnen sloten maar voor een deel en het privacygordijn ontbrak volledig. Na deze teleurstellende ervaring ben ik uiteindelijk naar een ander hotel verhuisd. Gelukkig waren er geen tekenen van bedwantsen, dus dat was een klein lichtpuntje te midden van de chaos.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een teleurstellende ervaring was dit zeg. Toen ik de lakens terugsloeg, zoals gewoonlijk deed, werd ik begroet door een grote zwarte vlek op de matrasbeschermer - echt onsmakelijk. Hoe kon het schoonmaakpersoneel dit over het hoofd hebben gezien? En dan het opgedroogde plasje rond de voet van het toilet, echt walgelijk. We hebben meteen rechtsomkeert gemaakt en zijn vertrokken. Gelukkig was de receptioniste heel vriendelijk en probeerde ze ons zelfs een andere kamer aan te bieden. Maar na die ervaring kon ik daar echt niet meer rustig slapen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Heerlijke hamburgers van topkwaliteit!

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl