ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Silver Springs Moran

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging5
  • Service7

Het hotel bevindt zich in een rustige buurt, wat betekent dat er weinig activiteiten in de directe omgeving zijn. De kamer is opgeruimd en netjes, maar de badkamer kan wel een opknapbeurt gebruiken, want enkele elementen vertonen slijtage. Er waren wat losse tegels en de wc-bril zat niet helemaal stevig. De bedden en kussens zijn redelijk comfortabel. Gelukkig is er wifi beschikbaar in het hele gebouw, inclusief op de kamers. Bovendien zijn er op de kamers een föhn en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Het personeel in het restaurant en bij de receptie is vriendelijk en bij de receptie kun je ook geld opnemen bij een geldautomaat. Het avondeten is van redelijke tot goede kwaliteit. Helaas laat het ontbijtbuffet te wensen over, het is niet erg uitgebreid en mist smaak. De kamers zijn erg gehorig, je hoort veel geluiden van de buren en van het verkeer.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging4
  • Service8

De kamers zijn lekker ruim en de douche is goed onderhouden en schoon. De locatie is een beetje afgelegen van het centrum, maar dat wordt goedgemaakt door het interieur. Hoewel de buitenkant niet veelbelovend lijkt, is de binnenkant verrassend plezierig. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam en het eten is ook prima in orde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service9

Wat een fantastische accommodatie! Het personeel is ongelofelijk gastvrij en staat altijd voor je klaar. De culinaire ervaring is van topklasse en het restaurant ademt een geweldige sfeer. Absoluut een aanrader voor iedereen die Cork bezoekt! De locatie is ideaal, de kamers zijn ruim en bieden voor elk wat wils.



© 2007-2025 ReisChecker.nl