ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Los Caracoles

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid5

Onze ervaring bij Los Caracoles was fantastisch, en dat lag niet alleen aan het weer... Elke avond genoten we van heerlijke maaltijden bij Carlos in het restaurant, waar we verrast werden met culinaire amuses en verrassende ingrediënten. Verse producten en heerlijke wijnen maakten onze diners compleet. Overdag maakten we prachtige uitstapjes naar Nerja, Granada, Alhambra, Marbella, Antequara en Malaga, en 's avonds keerden we terug naar een comfortabele hotelkamer. Het ontbijt was uitgebreid en voldoende, en de ontbijttijden waren ideaal van half negen tot half elf. De badkamers met bad waren schoon en de kamers waren netjes. Vanwege de steile ligging is de locatie misschien minder praktisch voor gezinnen met kinderwagens en jonge kinderen die nog niet goed kunnen lopen, maar oudere kinderen zullen er juist geen problemen mee hebben. Baby's hoeven tenslotte geen lange afstanden af te leggen, dus ook voor hen is het geen probleem. Kortom, een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service7

In juli 2013 verbleven we tien dagen in een prachtige kamer met een balkon, compleet met een boom die 's ochtends voor een verfrissende schaduw zorgde. De gasten die we tegenkwamen kwamen vanuit alle hoeken van Europa. Het terrein was niet alleen schoon en goed onderhouden, maar ook adembenemend mooi. Onze sfeervolle kamer werd dagelijks schoongemaakt en om de paar dagen kregen we schone handdoeken en beddengoed. Het personeel was vriendelijk en kon goed Engels spreken. Ondanks onze vroege aankomst werd onze kamer snel gereedgemaakt, wat zeer gewaardeerd werd. Het ontbijt was lekker, maar na tien dagen mocht het menu wel wat gevarieerder zijn. Het diner in het restaurant was een waar genot voor de zintuigen. De ober, die nog maar twee maanden in dienst was, was een uiterst vriendelijke en vrolijke gastheer. Het hotel bevond zich op een prachtige locatie met een adembenemend uitzicht over de vallei, het dorpje Frigiliana, en de verre zee, vooral 's avonds wanneer alles verlicht was en de sterren aan de hemel schitterden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid5

Carlos en Kim, de charmante eigenaren van het hotel, zijn echte toppers in het runnen van het restaurant, waar het eten van topkwaliteit is. Helaas komt het hotel op de tweede plek. Het ontbijtbuffet valt tegen, met een beperkte keuze en minder kwaliteit vergeleken met het restaurantmenu. De kamers vertonen gebreken zoals schimmel in de badkamer, barsten in de badkuip en oncomfortabele bedden met voelbare veren. Het zwembad is troebel en de ligbedden hebben vieze kussens. Gasten hebben hun suggesties in het gastenboek achtergelaten, maar er lijkt geen actie te worden ondernomen. Ondanks de gezellige uitstraling van de huisjes en kamers, is er sprake van achterstallig onderhoud. Enkele tips voor een prettiger verblijf: neem zelf een waterkoker mee voor buiten de openingstijden van het restaurant, vraag Carlos of Kim om lokale tips aangezien de receptie weinig informatie biedt en boek het Alhambra in Granada van tevoren online om teleurstellingen te voorkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid2

Caracoles is absoluut een unieke bestemming voor een weekje weg. Je wordt verwend met adembenemende uitzichten over zowel de bergen als de zee, die je zelfs kunt bewonderen vanuit het verfrissende zwembad. Hoewel het zwembad niet enorm is, voldoet het zeker aan de behoeften. De hele dag door geniet je van de zon, maar als je wat schaduw nodig hebt, kun je altijd een parasol aanvragen. De werkelijke locatie overtreft zelfs de foto's op de website. De bungalows zijn schoon, sfeervol ingericht en bieden heerlijke bedden in een unieke bouwstijl. Elk bungalow heeft ook een privéterrasje voor wat extra privacy. Houd er echter rekening mee dat er veel traplopen kan zijn, vooral bij de bungalows lager gelegen, maar dit is een perfecte manier om in vorm te blijven. De gratis wifi is alleen beschikbaar op het hoofdterras. Caracoles is ideaal voor rustzoekers, want het dichtstbijzijnde dorpje ligt op 5 kilometer afstand. Gelukkig vind je wel het levendige Nerja in de buurt, evenals diverse stranden zowel drukke als rustige. Als je zin hebt in wat actie, ligt de Sierra Nevada op slechts anderhalf uur rijden. Het ontbijt is eenvoudig maar typisch Spaans, en het restaurant serveert 's avonds heerlijke gerechten à la carte. Daarnaast biedt het personeel een uiterst gastvrije service. Het enige minpuntje dat wij hebben ervaren, zijn de continu aanwezige easylistening muziekjes in het restaurant en op het terras, die wellicht wat zachter hadden gemogen om de rust nog meer te ervaren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid2

Wat een geweldige ervaring was dit! De sfeer was ontspannen, het personeel was vriendelijk en het eten was voortreffelijk. Deze plek is misschien niet ideaal voor kinderen, maar volwassenen die genieten van rust, terrasjes, interessante steden en lekker eten zullen hier zeker hun hart ophalen.





© 2007-2025 ReisChecker.nl