ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Moevenpick

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service7

Voor een weekendje Essen is het Movenpick Hotel een uitstekende keuze. Het biedt comfortabele en schone kamers op het niveau van een viersterrenhotel, en de ligging is zeer centraal. We hebben de stad verkend per fiets en te voet, hoewel Essen nog niet helemaal is aangepast aan fietsers, was het toch makkelijk om onze weg te vinden. We hebben bezienswaardigheden zoals Zeche Zollverein en Villa Hugel per fiets bezocht. Het hotel ligt op loopafstand van het bruisende stadscentrum met tal van winkelmogelijkheden. Bovendien bevindt het zich recht tegenover het Centraal Station van Essen. We hebben ervoor gekozen om niet in het hotel te ontbijten, aangezien je in de stad voor veel minder dan €16,50 per persoon uitstekend kunt ontbijten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service8

Na een overnachting tijdens de kerstmarkt in Essen kan ik zeggen dat dit hotel een perfecte locatie heeft, midden in het centrum zonder last te hebben van geluidsoverlast. Kamer 223 was ruim en mooi ingericht. Een echte aanrader voor iedereen die Essen bezoekt. Als ik weer naar Essen ga, zou ik zeker hier weer boeken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service8

Dit hotel is een echte aanrader, makkelijk te bereiken en gunstig gelegen vlakbij het treinstation, zonder last te hebben van geluidsoverlast. Wij bezochten dit hotel tijdens de jaarlijkse kerstmarkt en vanuit onze kamer hadden we een prachtig uitzicht over het begin van de markt. Het ontbijt is wat aan de prijzige kant met 19 euro, maar daar krijg je wel een uitgebreide maaltijd voor. Let wel op: niet alle kamers hebben gratis WiFi, dus dat is iets om rekening mee te houden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid5

Dit hotel is perfect voor een weekendje weg, maar het standaard ontbijt voor 19 euro per persoon was een tegenvaller.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Voor een zeer redelijke prijs van minder dan honderd euro hebben we een ruime junior suite geboekt via de officiële website van het hotel. Het aanbod was echt te goed om waar te zijn, inclusief een gratis derde bed voor onze vijfjarige dochter, gratis gebruik van de minibar, Wi-Fi, Nespresso-koffie, thee, badjassen en slippers op de kamer. Na het boeken ontving ik een warm welkom per e-mail, waarbij ik zelfs de mogelijkheid kreeg om eventuele speciale wensen door te geven. Tijdens ons verblijf werden we uitstekend verzorgd door uiterst vriendelijke medewerkers, die ons snel hielpen toen we problemen hadden met het Wi-Fi netwerk. Na ons verblijf ontvingen we een e-mail om te informeren of alles naar wens was en of we feedback wilden delen. Toen we dit deden, werden we hartelijk bedankt. De klantenservice van dit hotel is echt top! De locatie is ook ideaal, naast het centraal station, Galeria Kaufhof en dichtbij een parkeergarage (€10 per 24 uur). Het enige minpuntje was dat het ontbijt aan de prijzige kant was, maar gelukkig was het centraal station in de buurt waar we op zondag ook een ruime keuze hadden om te ontbijten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service6

Een schitterend hotel op een werkelijk prachtige locatie, pal in het hart van de stad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service7

Dit hotel was echt top! Toen we met de trein naar Essen reisden, was het zo handig dat we letterlijk de straat hoefden over te steken om vanaf het station bij het hotel te komen. Het hotel bevond zich aan het begin van het winkelgebied en, geweldig voor ons, aan het begin van de sfeervolle kerstmarkt. Binnen tien minuten lopen stonden we op het centrale plein, met onder andere winkels zoals Primark. De locatie was ook geweldig voor een bezoek aan de voormalige kolenmijn Zollverein, omdat de U-Bahn vlakbij was. We haalden veel informatie hierover op bij de toerismebalie, die zich in hetzelfde gebouw als het hotel bevond. De kamers waren heerlijk, schoon en ruim. Het ligbad was een welkome traktatie na een dag sightseeing, en dit alles voor een zeer redelijke prijs. We konden het ontbijt bijboeken voor 19 euro, maar eerlijk gezegd was dat niet nodig. Op loopafstand waren er tal van geweldige koffiebars en bakkerijen waar je voor de helft van de prijs of zelfs minder uitgebreide ontbijtbuffetten kon krijgen. En na het uitchecken konden we onze bagage veilig en gratis achterlaten tot onze trein vertrok. Echt een aanrader!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl