ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sheraton Wall Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is gewoonweg fantastisch! Het is handig gelegen en biedt parkeergelegenheid, terwijl de kamers en faciliteiten zeer mooi zijn. Een van de dingen die ik waardeer is dat ze grote pompflessen gebruiken voor toiletartikelen, in plaats van kleine plastic flesjes die voor zoveel afval zorgen. Het enige minpunt is dat, ondanks dat het een hondvriendelijk hotel is, er geen specifieke plek is waar honden kunnen worden uitgelaten. Het grote grasveld is strikt aangegeven met 'blijf van het gras' en 'geen honden toegestaan'. Het zou geweldig zijn als ze een aparte hondenzone zouden creëren. Desalniettemin is dit de perfecte plek om te verblijven in Vancouver.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van het hotel is ideaal, de kamer was fris en aantrekkelijk. Het personeel leverde uitstekende service en was buitengewoon beleefd en vriendelijk. Het zwembad was helaas in een andere vleugel gevestigd, wat een klein minpuntje was. Gelukkig werden er echter badjassen verstrekt voor onze reis naar het zwembad, wat het helemaal goedmaakte. Het feit dat huisdieren gratis mogen verblijven is een mooi gebaar van gastvrijheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In februari boekte ik een kamer in dit etablissement vanwege hun aantrekkelijke zwembad en betaalbare prijzen. Tot mijn verrukking voldeed de accommodatie aan al mijn verwachtingen: brandschoon, comfortabel en met extraatjes zoals parasols. Bovendien lag het op een gunstige loopafstand van mijn vergaderingen. Wat mij vooral opviel, was de attente en vriendelijke service die ik van alle medewerkers kreeg. Normaal gesproken ben ik niet snel onder de indruk, maar dit team steekt er echt met kop en schouders bovenuit. Zowel de receptie als de valet-service waren ongelooflijk behulpzaam en gastvrij. Het is zeldzaam dat ik nog fooien geef, maar deze keer had ik graag wat contant geld bij me gehad om mijn waardering te tonen. Het was echt een genoegen om zulke positieve mensen te ontmoeten die mijn verblijf zo aangenaam hebben gemaakt. Ik kijk er al naar uit om in maart weer te boeken en deze keer wel wat contant geld mee te nemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een gezellig hotel in het hart van de stad, in de buurt van de haven, met een fijne balans tussen omvang en persoonlijke aandacht. Hoewel niet gloednieuw, biedt het ruime kamers met alle benodigde voorzieningen voor een comfortabel verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit chique hotel bevindt zich in het hart van Vancouver, met alles binnen handbereik. Het personeel is zeer gastvrij en de aanwezigheid van een conciërge die de hele dag beschikbaar is om te helpen met bijvoorbeeld het plannen van je reis met het openbaar vervoer, is een geweldige service. De bedden zijn buitengewoon comfortabel, wat natuurlijk essentieel is voor een aangenaam verblijf. De badkamers zijn voorzien van luxe doucheproducten zoals shampoo, conditioner en douchegel. Aan de wastafel vind je verschillende soorten zeep en handcrème. Verder beschikken de kamers over een kleine koelkast en kluis, en is er koffie, thee en waterflessen aanwezig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl