ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Inntel Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze ervaring bij DoubleTree by Hilton Rotterdam Centre was fantastisch. De kamers zijn stijlvol en gezellig ingericht, wat zorgde voor een heerlijk relaxte sfeer. Dankzij de centrale ligging van het hotel was het ideaal om de stad te verkennen. We hebben genoten van uitstapjes naar de Markthal en de Kubuswoningen. Het eten in het hotel was voortreffelijk, vooral het verse ontbijt was een hoogtepunt. De bar serveerde heerlijke drankjes, wat zorgde voor gezellige avonden. Het personeel was uiterst vriendelijk en attent. Een voortreffelijke keuze voor zowel zakelijke reizen als uitjes met vrienden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst werden we niet hartelijk verwelkomd en moesten meteen onze identiteitsbewijzen tonen zonder verdere uitleg over het hotel. Dit verschilde van eerdere hotelervaringen. De beloofde gratis wifi bleek ingewikkeld in te loggen en werkte niet goed. Gelukkig was de kamer zelf stijlvol en netjes, met leuke extra's zoals een naaisetje. Helaas ontbrak het aan lotion in de badkamer en was er een beschadigd plafond. De wellnessfaciliteiten waren uitstekend, maar de kleedkamerdeur veroorzaakte wat ongemak doordat deze moest openblijven. De informatie over de toproof was misleidend en het uitchecken verliep rommelig doordat de kamersleutels te vroeg werden gedeactiveerd. Het restaurant, hoewel niet van Hilton maar van Mainpoort, was een positieve verrassing. Over het algemeen was de service en gastvrijheid onder de maat voor een viersterrenhotel. Een tip: neem een voorbeeld aan de gastvrijheid in Dubai of andere Aziatische landen om gasten zich echt welkom te laten voelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Update: Na een periode van 3 weken is uiteindelijk de teruggave van €15,10 via Booking.com ontvangen. Bij aankomst in het hotel vorig weekend verliep het inchecken niet vlekkeloos. Er ontstond direct verwarring bij het zoeken van onze kamer, waarbij de medewerker plotseling verdween achter een soort muurtje bij de receptie zonder enige uitleg, wat ons onnodig lang ophield aangezien we haast hadden (bruiloft en diner stonden op de planning). Mijn zus had ook een reservering gemaakt in hetzelfde hotel, met dezelfde achternaam maar een andere voornaam en uiteraard een ander reserveringsnummer. Het leek erop dat hier iets misgegaan was, maar het verwijderen van een betaalde reservering/boeking zonder duidelijke reden kan toch niet zomaar gebeuren, zeker niet als er meer mensen zijn met dezelfde achternaam? Na eindelijk de sleutel van onze kamer te hebben ontvangen en onze spullen snel gedropt te hebben, bleek dat we niet de kamer kregen die we geboekt hadden. Ik had €200,- betaald voor een kamer met uitzicht op de rivier, maar toen ik uit het raam keek, zag ik slechts de tram voorbijrijden. Bij het uitchecken meldde ik dit en zou ik €15,10 terugkrijgen, maar tot op heden heb ik nog niets ontvangen. Ondanks herhaalde berichten naar verschillende kanalen van communicatie, blijft een reactie uit. Daarnaast vond ik het absurd dat de parkeerkosten €36,- per dag bedroegen, terwijl ik een e-mail had ontvangen waarin stond dat dit €25,- per 24 uur was. Bij het ophalen van de parkeerkaart bij de receptie moest ik uiteindelijk €36,- afrekenen, totdat ik het bewuste e-mailbericht kon laten zien en alsnog €25,- kon betalen, alhoewel ik dit nog steeds hoog vond. De parkeerkosten zonder hotelparkeerkaart bedroegen namelijk €40,- voor 24 uur, wat slechts een magere korting van €4,- betekende. Een dergelijke prijsstelling vind ik niet klantvriendelijk. Het is dan wellicht voordeliger om elders te parkeren, bijvoorbeeld in de buurt van het Scheepvaartskwartier of gebruik te maken van een ParkBee locatie, aangezien deze opties goedkoper zijn dan de €36,- die hier gerekend wordt! Desalniettemin was het hotel overigens schoon, het bed comfortabel en het ontbijt goed, om toch op een positieve noot af te sluiten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het bed was comfortabel, maar helaas werd ik vroeg wakker door het lawaai van de verbouwingen beneden. De locatie van het hotel ten opzichte van het centrum is redelijk gunstig. Het was teleurstellend dat er geen compensatie werd aangeboden vanwege de verbouwingen en dat het zwembad tijdelijk gesloten was. Helaas biedt het hotel geen parkeergelegenheid, dus moest ik in de buurt parkeren voor 40€ voor slechts 22 uur - een ongelukkige situatie waar het hotel niets aan kon veranderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van het hotel is top en het personeel is vriendelijk en gastvrij. Echter, er waren wat minpuntjes: - De kamer was klein (ongeveer 8m²) en voor de prijs van €240 per nacht hadden we meer ruimte verwacht. - Het parkeren kostte ook nog eens €40 extra. - De renovatie van het hotel en de sluiting van het zwembad waren informatie die we pas na het boeken via Booking.com te horen kregen. Dit had eerder gecommuniceerd moeten worden. - Bij het inchecken stond er een lange rij, waardoor we zo'n 20 minuten moesten wachten. Al met al was ons verblijf oké, maar voor de prijs hadden we meer comfort en duidelijkere communicatie verwacht. Het is jammer dat dit ontbrak.



© 2007-2025 ReisChecker.nl