ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Travelodge & Conference Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn echtgenoot, dochter, schoonzoon en twee kleinkinderen hebben we op 2 augustus 2024 onze intrek genomen in het Atlas hotel. Kate begroette ons bij de receptie en zorgde ervoor dat we ons meteen welkom voelden, als echte VIP-gasten. Gedurende vier heerlijke nachten hebben we genoten van een fantastische 'thuisblijfvakantie'. Het waterpark was een groot succes, net als het sfeervolle Dish Restaurant en de gezellige Knotted Thistle pub. Onze kamers waren vlekkeloos en comfortabel, met heerlijke bedden. Vanaf het inchecken tot het uitchecken was alles tot in de puntjes verzorgd, mede dankzij het vriendelijke en behulpzame personeel. We kijken er al naar uit om tijdens ons volgende bezoek aan Regina zeker weer voor het Atlas hotel te kiezen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze gezin verbleef slechts één nacht in dit hotel, maar het was een fantastische ervaring voor ons. We konden eerder inchecken dan verwacht en hadden een kamer die perfect was voor onze behoeften. Vooral het zwembadgedeelte was een hit voor de kinderen. Wat ons verraste was dat we zonder extra kosten roomservice konden bestellen vanuit het restaurantmenu en het eten was voortreffelijk. De kinderen konden genieten van zwemmen en kwamen daarna terug naar de kamer voor een heerlijke maaltijd die ter plekke was bereid. Het hele personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij. Na een snel ontbijt in het restaurant waren we klaar voor het volgende avontuur van onze zomervakantie. Bedankt aan iedereen voor deze geweldige tussenstop!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alle medewerkers waren fantastisch, het zwembad was een pareltje en de kinderen vonden het waterspeeltoestel geweldig. Het enige minpuntje was dat geluid zich gemakkelijk verspreidde vanuit de kamer naar de gang, wat enige overlast veroorzaakte voor jonge kinderen die vroeg naar bed gaan. Desondanks was ons verblijf verder perfect. We komen zeker terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een aanrader voor gezinnen met jonge kinderen. Mijn zoon was dol op de glijbanen en de kamers zijn ruim en prachtig ingericht. Sommige kamers hebben wel een subtiele chloorgeur, wat voor sommige mensen als vervelend ervaren kan worden. Het eten is aan de prijzige kant, maar het verblijf is perfect voor een korte vakantie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische belevenis was dit! De kamer was uitstekend, de service was top en het eten was een aangename verrassing. Vooral de droge ribben waren overheerlijk en het feit dat ze zuivel- en glutenvrije opties hadden maakte uit eten gaan echt stressvrij. De locatie van het hotel was perfect gelegen. Hoewel we wat nerveus waren om roomservice te bestellen, bleek zowel het avondeten als het ontbijt verrukkelijk te zijn. De kinderen, van 3, 5 en 6 jaar oud (één met een handicap), hebben enorm genoten van het zwembad. Het is bijzonder dat ze allemaal zoveel plezier hadden, want één durfde alleen van de glijbaan en een ander kon niet lopen. Dank jullie wel voor deze geweldige ervaring, we kijken ernaar uit om terug te komen!



© 2007-2025 ReisChecker.nl