ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Downtown

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was niet overdreven ruim, maar wel knus en brandschoon. Het ontbijt was prima en lekker, vooral de lokale gerechten waren een hoogtepunt. De service was van topkwaliteit, vergelijkbaar met die van luxe hotels. Het personeel, met name Anne, Ellen en Luna, deden echt hun best. De ligging van het hotel was redelijk, op ongeveer 10-15 minuten lopen van zowel de metro als leuke eetgelegenheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor een hotel met twee sterren verdient deze accommodatie absoluut vijf sterren! Het personeel was super vriendelijk en het ontbijt was elke ochtend uitgebreid en vers. De kamers waren goed onderhouden en netjes. Tijdens ons verblijf van 5 nachten in Beijing was dit veruit het meest comfortabele hotel waar we verbleven, ondanks dat het iets kleiner was dan de anderen. De wasruimte was echt een pareltje van het hotel. De machines waren schoon en van goede grootte, en de ruimte werd goed onderhouden. Om ze te bedienen had je WeChat met een lokaal nummer nodig, maar het personeel wilde ook graag helpen - en dit alles was gratis. Een minpuntje was dat de airconditioning niet echt koel was. Misschien paste het bij de voorkeur van de lokale bevolking in Beijing (de winkelcentra waren extreem warm), maar het systeem koelde niet goed (volgens de receptie was dit niet beschikbaar/geïnstalleerd in april 2024). Aan het eind van de lente was het 's nachts nog redelijk koel, dus we konden de ramen openen voor wat frisse lucht. Het hotel had zelfs twee robots die hielpen bij het bezorgen van spullen naar je kamer en met het afhalen van maaltijden. Ik was in eerste instantie sceptisch, maar uiteindelijk aangenaam verrast!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel overtrof mijn verwachtingen - echt een verborgen juweeltje! De kamers waren stijlvol en voorzien van alles wat je maar kunt wensen, en het ontbijt was werkelijk een feest. Bovendien geeft dit hotel je de kans om het authentieke Beijing te ervaren, weg van alle toeristische drukte. Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verblijf om door een ringetje te halen! Het heerlijke ontbijt, brandschone kamers en gunstige ligging nabij zowel treinstations als topattracties maakten onze ervaring onvergetelijk. Elke ochtend begroette Lydia ons met een stralende glimlach en zorgzame service tijdens het ontbijt. Ook de vriendelijke schoonmaaksters verdienen een pluim. Als ik iets zou moeten aanwijzen voor verbetering, dan zouden wat extra kleerhangers in de badkamer en meer opbergmogelijkheden voor kleding een aanwinst zijn. Desondanks geven wij dit verblijf zonder aarzeling een 100% aanbeveling!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Voor mijn korte trip naar Beijing had ik besloten om in dit hotel te verblijven, en ik moet zeggen dat ik erg tevreden was met mijn keuze, vooral vanwege de geweldige locatie. Op slechts een korte loopafstand van het hotel bevindt zich de Verboden Stad, met daaromheen het bruisende Tiananmen-plein en Wangfujing. Gelegen in een levendige hutong, omringd door winkels en eetgelegenheden, straalt het hotel een aantrekkelijke uitstraling uit. De kamers zijn gemiddeld van grootte, met compacte maar complete badkamers die brandschoon zijn. Hoewel het personeel vriendelijk en behulpzaam is, is hun beheersing van de Engelse taal beperkt. Desalniettemin overweeg ik zeker om in de toekomst weer in dit hotel te verblijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl