ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Stanhope

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring in dit hotel! We werden hartelijk ontvangen en kregen een upgrade naar een luxe suite. De ligging van onze kamer was heerlijk rustig, weg van alle drukte van het verkeer. De kamer was goed uitgerust en we hebben enorm genoten van de heerlijke shampoo en badschuim. Het ontbijt was voortreffelijk! We gaan absoluut nog eens terug naar dit hotel. Het enige kleine minpuntje was dat het een beetje warm was in de kamer, maar gelukkig konden we een raam openen voor wat frisse lucht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige vondst in Brussel! Deze plek is een oase van rust in het hart van de stad, makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd door het vriendelijke personeel, dat meerdere talen sprak. Tot onze verrassing kregen we een gratis upgrade naar suite 424, ook wel bekend als de Lord Bentley Suite. Deze ruime suite is prachtig ingericht, met een aparte zithoek en uitzicht op de binnentuin, en van alle gemakken voorzien. Na een heerlijke nachtrust in het comfortabele bed, konden we genieten van een vers en gevarieerd ontbijt in het restaurant of op het mooie binnenterras. Hoewel de prijs van €35 per persoon aan de hoge kant is, was de kwaliteit zeker in orde. De fitnessruimte en twee sauna's op de begane grond zijn misschien niet enorm groot, maar bieden wel een prettige plek om te ontspannen. Hoewel het verblijf niet goedkoop is, is de prijs gerechtvaardigd voor een 5-sterrenhotel. Iedereen die dit hotel een beoordeling van minder dan 4/5 geeft, is in mijn ogen niet eerlijk of heeft misschien te hoge verwachtingen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk een pareltje! De weelde van de kamer, het verrukkelijke ontbijt en de voortreffelijke service hebben onze verwachtingen overtroffen. De ligging is ideaal voor een bezoek aan Brussel, met een metrostation in de buurt en tal van bezienswaardigheden op loopafstand. Een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het interieur van deze plek is prachtig en straalt sereniteit uit. Bovendien bevindt zich in dit bijzondere gebouw een restaurant waar je in het donker kunt dineren. We hebben genoten van een gezellige nazit onder het genot van een heerlijk glas wijn. Bedankt voor de fijne ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als trouw Thon-lid heb ik mijn punten ingezet voor een kamer in dit hotel, en ik kreeg een mooie upgrade. Het was een aangename verrassing om een gratis drankje uit de minibar te mogen pakken. De kamer was werkelijk fantastisch, met een sfeervolle inrichting die perfect aansloot bij de rest van het prachtige hotel. Het terras in de binnentuin was een echte aanwinst

Melden


Reisperiode: mei 2018

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen7

Dit is een heerlijk comfortabel luxe hotel waar je danig verwend wordt. Het beschikt over een mooie binnentuin en het eten is er voortreffelijk.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl