ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn - South

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We boekten dit hotel voor een tussenstop op weg naar Italië en vonden het redelijk voor de prijs. Het bed was comfortabel en zowel de kamer als badkamer waren schoon. Helaas beloofden ze een parkeerplaats, maar deze bleek niet beschikbaar te zijn, waardoor we langs een drukke weg moesten parkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel biedt luxe, maar de prijzen aan de bar zijn aan de hoge kant. De kamers zijn comfortabel en goed ingericht, maar een inloopdouche zou een welkome toevoeging zijn in plaats van het hoge instapbad in de badkamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het eten werd geserveerd op een temperatuur die niet helemaal naar wens was, waardoor het soms zelfs koud leek. Gelukkig waren de soep en het dessert wel erg smaakvol. Helaas leek het personeel weinig te doen met onze opmerkingen hierover, wat enigszins teleurstellend was. De drankjes waren behoorlijk aan de prijzige kant, met een totaal van 26 euro voor twee flesjes water en twee wijntjes. De kamer en het ontbijt waren daarentegen wel van goede kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Helaas voldeed de beschrijving niet aan de werkelijkheid, aangezien er geen parkeergelegenheid beschikbaar was. Bij aankomst was de ontvangst niet bepaald hartelijk. De medewerkster leek weinig kennis te hebben en leek weinig plezier te beleven aan haar werk in het hotel. Onze kamer, 217, bleek een familiekamer te zijn. Na het bekijken van de kamer bezochten we de bar en het restaurant, waar we werden geholpen door twee vriendelijke jonge heren. Het duurde even voordat ons eten werd geserveerd (30-40 minuten) en hoewel de pizza "oké" was, kon het niet tippen aan de echte Italiaanse pizzeria's waar we gewend aan zijn. Helaas was het slapen minder comfortabel, vanwege het slechte bed en het feit dat het douchewater niet weg liep, wat nogal onhygiënisch was. Bovendien hing er een onaangename rioollucht in de badkamer. De volgende ochtend hebben we onze klachten gemeld bij de receptie. Dit keer werden we geholpen door een vrouw genaamd Alma, die duidelijk wél plezier heeft in haar werk. Ze was erg vriendelijk en vrolijk en bood direct een oplossing aan. Aangezien er geen familiekamer beschikbaar was, kregen we twee aangrenzende kamers (319 en 320) met een verbindingsdeur. Deze kamers waren schoon en netjes, en we hebben er goed geslapen en gedoucht. Die avond hebben we gebruik gemaakt van het zwembad. Ondanks een onverwachte passage door een gang met kapotte gipsplaten, hadden we het zwembad uiteindelijk voor onszelf. Het was heerlijk om even privé te kunnen zwemmen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens onze tussenstop op weg naar huis hebben we hier overnacht. Op verzoek kregen we een comfortabel bed met extra kussens, waardoor we heerlijk hebben geslapen. De douche was niet super, aangezien het water maar zachtjes stroomde, maar het was toch voldoende. Het eten was van uitstekende kwaliteit en er werden spontaan leuke extraatjes geserveerd. Het drinken aan de bar verliep vlot, hoewel de wijn nogal prijzig was. Gelukkig smaakte het biertje wel goed en de sfeer in de bar was erg gezellig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl