ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Granvia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top! Ik ben net terug en was enorm onder de indruk van de gastvrijheid van de receptioniste uit Cuba. Ze was ontzettend behulpzaam en vriendelijk, en dacht echt met ons mee. De ligging midden in het centrum is ideaal, met alles op loopafstand bereikbaar. Ook de bereikbaarheid vanaf het vliegveld El Prat met de aerobus was perfect geregeld. Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring was het verblijf in dit hotel in Barcelona! De locatie was perfect, zeker na een vlucht aankomst op de luchthaven, waar je eenvoudig de Aerobus voor een betaalbare prijs kunt nemen. Na een korte wandeling van 5 minuten vanaf de laatste bushalte, bereikten we het hotel probleemloos. Het gebouw zelf was een charmant historisch pand uit de jaren 30 en 40, gelegen op een ideale plek met tal van winkels en gezellige plekjes op loopafstand. Het hotel was goed verzorgd en ons verblijf in januari was al aangenaam, maar ik kan me voorstellen dat het nog beter zou zijn om in het voorjaar buiten op het terras te ontbijten. De kamers waren comfortabel en het bed was heerlijk. Hoewel het hotel officieel drie sterren heeft, verdient het voor mij absoluut een 4-sterrenwaardering! En een laatste tip: als je hier verblijft, mag je Bobby's Free niet missen, een geweldige cocktailbar om de hoek!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van het hotel is fantastisch, je bent echt op loopafstand van alle bezienswaardigheden in het centrum! Tijdens ons verblijf, wat samenviel met mijn verjaardag, verraste het personeel ons met een heerlijk ontbijt inclusief een glaasje bubbels. Dit attente gebaar maakte mijn verjaardag extra speciaal. Dankjewel voor de geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van dit hotel is geweldig, dichtbij alle bezienswaardigheden. Het ruime terras is perfect om te ontspannen na een dag in Barcelona en te genieten van de afternoon tea. Het personeel is ontzettend vriendelijk en attent, en het ontbijt is uitstekend. Onze kamer was misschien wat donker met een klein raam, dus overwegen we zeker een upgrade voor ons volgende bezoek. Ondanks dat was de kamer zeer netjes en verzorgd. Wij raden dit hotel zeker aan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel is perfect gelegen en oogt aantrekkelijk en verzorgd. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt is uitgebreid en smakelijk. De prijs-kwaliteitverhouding is helemaal in orde. Voor wie hier anders over denkt, zou wellicht beter kunnen uitkijken naar een duurder hotel met mogelijk betere faciliteiten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl