ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Westin Grand Arabellapark

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De bedden waren comfortabel, de badkamer was prima in orde, maar de inrichting van de kamer, inclusief de vloerbedekking en meubels, kon wel een opfrisbeurt gebruiken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Heerlijk ontbijt en een comfortabele kamer, maar helaas geen tijd gehad om te genieten van de extra faciliteiten zoals de spa en biergarten. De kamerprijs leek wel wat aan de hoge kant, maar dit kan te maken hebben gehad met de evenementen die plaatsvonden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij een prijskaartje van €260 per nacht, zou je meer verwachten qua luxe in de slaapkamer. Gelukkig compenseerde het vriendelijke en behulpzame personeel dit enigszins.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was prachtig, het bed was heerlijk comfortabel, het ontbijt was uitstekend en de service was buitengewoon goed. Alle lof!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer is lekker ruim en comfortabel, met een heerlijk bed en een prachtige badkamer. Het enige minpuntje is dat de vloerbedekking wat gedateerd oogt. De ligging nabij het UBahn-station U4 Arabellapark is handig, maar houd er rekening mee dat het hotel aan een drukke snelweg ligt. Het ontbijt is aan de prijzige kant, dus daar moet je wel rekening mee houden.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl