ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Renaissance

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is best oké, maar houd er rekening mee dat je extra moet betalen voor parkeren, namelijk 22,50. Het grootste minpunt is het geluid van de tram die regelmatig over het kruispunt dendert en voor de nodige overlast zorgt door het geluid van de wissels. Als je hier verblijft, is het slim om een kamer aan de achterkant te vragen om de herrie zoveel mogelijk te vermijden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

In januari hebben we een verblijf gehad in dit hotel en het viel meteen op dat de lobby en de kamer opvallend warm waren. Helaas konden we de grote ramen niet openen vanwege kapotte hendels, waardoor we het moesten doen met twee kleine raampjes die bij lange na niet voldoende waren om de kamer koel te krijgen. Het was opvallend dat er in de badkamer een sticker hing met een grappige boodschap over het regelen van de kachel, terwijl we als gasten de kachel niet eens konden bedienen. De airconditioning liet ook veel te wensen over. De temperatuur in de kamer was zo hoog dat ik zelfs met mijn telefoon moest meten; 28 graden in de kamer en 32 graden in de lobby, warmer dan in een bejaardentehuis! Na veel gedoe kregen we eindelijk een hendel om de ramen te openen, maar de herrie van de tram was zo storend dat slapen bijna onmogelijk was. Helaas moesten we telkens herhaaldelijk bellen voor handdoeken of andere benodigdheden. Al met al, geen prettige ervaring en uiteindelijk zijn we vertrokken met keelpijn en verkoudheid, vanwege het enorme temperatuurverschil binnen en buiten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat je ziet is wat je krijgt bij dit fantastische hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Momenteel verblijf ik voor werk in dit hotel. De vloerbedekking is niet bepaald schoon, en in de gang liggen wat twijfelachtige dekens van gerecycled materiaal. Gelukkig heb ik mijn slippers bij me, want de hygiëne laat te wensen over. Bij het inchecken informeerde ik naar een minibar, maar bleek het koelkastje kapot en stond er slechts een lauwe fles water in. Helaas bieden ze geen roomservice aan, dus iets verfrissends op de kamer bestellen was geen optie. Dit alles voor een behoorlijke prijs, waardoor ik twijfel aan de prijs-kwaliteitverhouding van Duitse hotels. Na mijn klacht bij de receptie heeft het hotel wel 50% van de kosten terugbetaald, wat een kleine tegemoetkoming was.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze tussenstop van Italië naar Nederland verbleven we in dit hotel. De prijs was zeer redelijk, mede dankzij de Geniuskorting die we kregen (slechts 140 euro voor een tweepersoons- en een driepersoonskamer samen). We konden parkeren onder het hotel en kregen een gratis uitrijkaart bij de receptie, wat normaal 24 euro kost. Zeker de moeite waard om hiervan gebruik te maken! De bedden waren heerlijk comfortabel en hoewel het extra bed op de driepersoonskamer wat aan de kleine kant was, was het perfect voor onze 11-jarige zoon. De kamer was voorzien van een bad, douche en was brandschoon. Er stond een koelkast in de kamer en we kregen zelfs een gratis fles bruiswater. Daarnaast waren er voorzieningen zoals een strijkplank, föhn en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Kortom, een prima verblijf voor een nacht (of zelfs meerdere nachten).

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8

Ik heb al vaak in dit hotel verbleven en het blijft geweldig. De accommodatie is top en het restaurant is zeker een aanrader.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl