ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Campanile Airport

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel bij de receptie was heel gastvrij en behulpzaam, maar er is nog ruimte voor verbetering wat betreft het personeel in het restaurant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het was een uitdaging om het pand in het donker te vinden, maar zodra we binnen waren, werden we aangenaam verrast door de netheid en vriendelijkheid van het personeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf was het hotel in volle verbouwing, wat voor de nodige chaos zorgde, zonder enige vorm van tegemoetkoming vanuit het hotel. Gelukkig was onze kamer zelf wel netjes, met fris beddengoed en een badkamer die volledig voldeed aan onze verwachtingen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij het boeken hadden we aangegeven dat iemand met een rollator verbleef, maar we kregen twee kamers met een hoge instap bij het bad en ze waren niet naast elkaar. Op de vierde verdieping was het plafond bedekt met verontrustende vochtplekken. De kamers werden niet goed bijgevuld en we moesten telkens naar de receptie om dit te regelen. Helaas leek het personeel bij de receptie ook niet goed te weten hoe ze dit het beste konden oplossen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is perfect voor Nederlandse reizigers die hun vakantie willen plannen. Het heeft een charmant Provençaals restaurant en biedt een vriendelijke service. De locatie is ideaal, op slechts twintig minuten lopen van Terminal 2 (of bereikbaar met tram 2 overdag) voor de terugreis. Op loopafstand vind je tram 2 en bus 12 die je naar het oude gedeelte van Nice brengen voor slechts €1,50 per enkele reis (ca. 47 minuten) of €5 voor een dagkaart. Het kopen van tickets is eenvoudig met je bankpas/NFC bij de automaten op de perrons. Op slechts 6 minuten lopen bevindt zich het treinstation Saint-Augustin, ideaal voor uitstapjes naar Le Var (Saint-Raphaël/Saint-Tropez). Vergeet niet om te genieten van de heerlijke zeelucht aan de Promenade des Anglais.



© 2007-2025 ReisChecker.nl