ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Central

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een meer dan prima ervaring in dit 2-sterren hotel! Onze kamer mag dan wel klein zijn, maar dat vinden wij juist wel knus. Het personeel is ontzettend gastvrij en oprecht vriendelijk. Vanochtend genoten we van een heerlijk ontbijt, compleet met verrassende opties voor veganisten en zelfs koud bruiswater - een aangename verrassing! De locatie is top - met het Altona treinstation in de buurt kan je overal naartoe. De parkeermogelijkheden zijn ook fijn, met ruimte op de binnenplaats. Ideaal voor een citytrip!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is misschien niet superluxe, maar dat weet je van tevoren! Wij zouden hier zeker nog een keer verblijven! Alles is keurig verzorgd, schoon en ruim, en het ontbijtbuffet is fantastisch (gratis voor kinderen tot 12 jaar)! Het personeel is vriendelijk en de ligging naast het treinstation is ideaal. Let wel op: parkeergelegenheid is beperkt en kost €12 per dag of nacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik was aangenaam verrast door de kwaliteit van dit 2-sterrenhotel! Het ontbijt was heerlijk en gevarieerd, voor elk wat wils. De kamers waren schoon en de locatie was perfect. Met de nabijheid van zowel de S-Bahn als het busstation kon ik gemakkelijk overal naartoe reizen. Ik kijk ernaar uit om hier weer te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze ervaring in Hotel Central was meer dan positief. De locatie van het hotel is echt centraal, pal naast het treinstation van Altona, waardoor de bereikbaarheid met het openbaar vervoer uitstekend is. Hoewel de kamers aan de kleine kant zijn, zijn ze perfect voor een kort verblijf en bovendien uiterst schoon. Het ontbijt was lekker en voldoende. Het personeel was bijzonder vriendelijk en attent, wat onze ervaring extra speciaal maakte. We waren blij verrast met de kleine parkeerplaats op de binnenplaats en de twee oplaadpunten voor elektrische auto's, die voor ons erg handig waren. Kortom, we raden dit hotel zeker aan voor wie een kort verblijf plant!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het is opvallend hoe alleen de positieve aspecten van deze accommodatie benadrukt kunnen worden! We hebben last-minute een standaard tweepersoonskamer geboekt en gekregen, waarbij zelfs mijn verzoek om een kamer op de eerste verdieping vanwege mijn beperkte mobiliteit werd ingewilligd. Hoewel de kamer (inclusief de kleine, open kledingkast) erg compact was, straalde deze wel van netheid en smaakvolle inrichting. Ik begrijp echter dat dit niet de plek is waar je veel tijd wilt doorbrengen tijdens je verblijf. Over het algemeen voldeed alles perfect aan onze verwachtingen! Voor degenen die klachten hebben, zouden ze waarschijnlijk beter uit zijn in een viersterrenhotel, waar ze diep in de buidel moeten tasten. De ligging is werkelijk uitstekend, direct naast het treinstation, zoals eerder vermeld. Het geluid van passerende treinen was af en toe storend, vooral met het raam open. Het personeel bij de receptie en tijdens het ontbijt was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het absolute hoogtepunt van ons verblijf was het ontbijt, een aangename verrassing in een twee-sterrenhotel! Het aanbod was werkelijk allesomvattend en de indeling van meerdere kleine eetruimtes zorgde voor een gezellige sfeer. Samengevat, deze accommodatie is perfect voor een kort verblijf en wij keren zeker nog eens terug.



© 2007-2025 ReisChecker.nl