ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Appartement Emanouelle

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging7
  • Kindvriendelijkheid2

Het appartement was schoon, dat was het enige positieve punt. Het bed werd echter maar één keer verschoond in de 14 dagen dat we er verbleven. De familie of eigenaren, wie ze ook waren, leken alleen met zichzelf bezig te zijn. Er hing totaal geen gezellige sfeer, niemand sprak tegen elkaar of begroette elkaar, en bij het zwembad was het erg rustig. Het uitzicht was vreselijk en de overlast van kraaiende hanen en blaffende honden was nog erger dan verwacht. Er waren geen kinderen aanwezig, waardoor onze zoon van 12 zich erg ongelukkig voelde. We waren daarom genoodzaakt om alles buiten het appartement te zoeken. Er waren veel jongeren die 's nachts actief waren en overdag sliepen, maar hier hebben we gelukkig geen last van gehad. Kortom, deze accommodatie is niet geschikt voor ouders met jonge kinderen. Wij zullen hier nooit meer terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid7

Emmanuell is een keurig appartementcomplex dat alle moderne gemakken biedt, zoals gratis wifi en een goed onderhouden zwembad. De omgeving is heerlijk rustig, afgezien van het geblaf van de honden in de buurt. Er is voldoende parkeergelegenheid en het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Houd er echter rekening mee dat eind oktober, wanneer wij er verbleven, veel bezienswaardigheden en restaurants gesloten waren vanwege het laagseizoen op Kos.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid4

Voor de prijs van 326 euro per persoon voor een week hadden we lage verwachtingen, maar waren aangenaam verrast. Het feit dat de touroperator aangaf dat het maar 2 sterren had, was niks om je zorgen over te maken. Er is altijd ruimte voor verbetering, maar voor die prijs mag je zeker niet klagen. Het personeel was erg vriendelijk. Het huren van een fiets kost 15 euro per week en alles is makkelijk te bereiken. Tip: neem oordopjes en muggenspray mee. Verder was het prima! Gewoon doen! De omgeving van Lambi is prachtig en zeker een aanrader. Ps: geen last gehad van overlast door asielzoekers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging6
  • Kindvriendelijkheid2

Van 11 tot 18 juni verbleven we hier en we hebben een geweldige tijd gehad. De appartementen waren mooi en ruim, hoewel het eerste blok iets minder ruim leek. We hadden zelfs twee balkons! Het enige minpuntje was het lawaai van hanen en honden 's nachts, maar gelukkig deden oordopjes wonderen. De familie die het complex runt was ontzettend vriendelijk en we hebben genoten van hapjes en drankjes bij het zwembad. Kortom, ik zou zo weer terug willen. Geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Kindvriendelijkheid8

Wat een prettig verblijf hebben we gehad! De eigenaar was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Als het enigszins mogelijk was, deden ze er alles aan om ons verblijf perfect te maken. We kregen een appartement op de begane grond en mochten zelf kiezen. Vorig jaar zijn we hier ook geweest in juni met onze dochter, en ze genoot er net zoveel van als wij. We komen volgend jaar zeker weer terug!





© 2007-2025 ReisChecker.nl