ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Beach

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het Occidental hotel is werkelijk een pareltje. Vergeet die 4 sterren - dit hotel verdient zonder twijfel een volwaardige vijf sterren. De prijs-kwaliteitverhouding is onovertroffen. Mijn verblijf was puur genieten van begin tot eind. Het hotel zelf is van topklasse, het personeel straalt vriendelijkheid uit en het eten is een ware smaaksensatie, met een brede selectie heerlijke gerechten. Ik keer absoluut terug naar deze oase van luxe! Jos Geukens



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een juweeltje: uitstekende service, vlekkeloze kamers en heerlijk ontbijt. Helaas kan het nogal luidruchtig zijn door gasten die hun kinderen vrij spel geven in de gangen. Ondanks dat kleine minpuntje, zullen we hier zeker nog eens verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het ontbijt was voortreffelijk, maar het diner liet te wensen over. Met zo veel eetgelegenheden in de buurt betreurden we het dat we voor Halfpension hadden gekozen. Het hotel is prachtig ingericht en wordt uitstekend schoongehouden. Helaas werkten de QR-codes niet bij de poolbar, waardoor we zelf onze drankjes moesten halen en brengen. Er waren genoeg ligbedden beschikbaar (half september), maar het eten was middelmatig en erg prijzig. Zelfs bij de buitenlobby moest je zelf je drankjes halen, wat niet gebruikelijk is voor een 4-sterrenhotel. Ook hier waren alle kosten hoog, bijvoorbeeld €16 voor een hamburger. Desondanks was de inrichting weer erg mooi en stijlvol. Onze (superieure) kamer op de 10e verdieping was fantastisch! Als je geen suite boekt, heb je geen volledig zeezicht, maar wel zijdelings zicht op zee. Dat was voor ons voldoende. De ruime badkamer was van alle gemakken voorzien, met een enorm breed bed, een koelkastje, een tv aan de muur en alles was brandschoon. Het balkon was ook erg groot en prachtig! Het enige wat ontbrak was een handdoekenrekje voor onze natte zwemkleding. Ook was het fijn dat je gratis verschillende soorten kussens kon aanvragen, wel 5 stuks zelfs! De locatie was ook top: slechts een straat oversteken (wat niet op de foto te zien is) en je was op het strand met comfortabele ligbedden, waar zelfs drankjes naar je werden gebracht. Het centrum was wel wat verder weg, zo'n 20 minuten lopen om het echte centrum te bereiken. Daar vond je veel restaurantjes, cocktailbars en kroegjes. Een tip van medegasten: ga eten bij Donnys. Het eten is goed en betaalbaar, iets buiten het centrum maar de moeite waard om om te lopen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel is prachtig en ruim van opzet, met een perfecte ligging en heerlijk eten (vooral de lunchmenu is een aanrader). Het personeel is gastvrij en vriendelijk. Helaas liet de douche te wensen over, met af en toe een te hete of koude straal. Ook kraakte één van de twee bedden behoorlijk en was niet meer stevig. Tijdens het ontbijt moesten we wel even zoeken naar een plekje, vooral buiten. Desondanks hebben we enorm genoten van ons verblijf en zouden we zeker overwegen om terug te gaan, mede dankzij de leuke extra's die het verblijf compleet maakten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In november 2024, om half tien 's ochtends, verbleef ik in een sfeervol 4-sterrenhotel aan de kust van Fuengirola. Het viel me op dat er veel golfers in het hotel verbleven, wat een leuke dynamiek toevoegde. De kamers waren schoon en het personeel was bijzonder vriendelijk. Het ontbijt was verrukkelijk en het diner bood een ruime keuze aan gerechten bij het buffet, inclusief heerlijke desserts. De fitnessruimte voldeed prima voor een hotel tijdens de vakantie en bood voldoende mogelijkheden om actief te blijven tijdens een paar weken weg. De zwembaden waren goed onderhouden en er waren voldoende handdoeken en ligbedden beschikbaar. De openingstijden van de zwembaden en fitnessruimte waren van 10.00 uur tot 18.00 uur, dus genoeg tijd om te genieten van deze faciliteiten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl