ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Vetusta

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel laat nogal te wensen over, met uitzondering van de gunstige locatie. In mijn ervaring met 2- en 3-sterrenhotels in Asturië, was dit veruit het minste wat betreft voorzieningen en service. Het is aan te raden om iets meer te investeren in een ander hotel, je zult het verschil merken. De accommodatie is verouderd met bijvoorbeeld een bad waar roest aan de randen zit. Daarnaast is het niet bepaald schoon; vlekken op het tapijt en bekleding zijn geen uitzondering. Bij aankomst na 22.30 uur dien je een app te downloaden of €30 betalen om binnen te komen, en dan hebben we het nog niet gehad over de cafetariaservice... om over te klagen (langzaam en onvriendelijk personeel).



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was werkelijk fantastisch! Ondanks de lange reis van 1000 kilometer was het de moeite waard. Ik kan het ten zeerste aanbevelen. De kamer was ruim en had twee grote ramen. Gedurende enkele dagen voelde ik me als een local in Asturië en sliep ik uitstekend, midden in het bruisende centrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een toplocatie en biedt service van hoge kwaliteit. Na het lezen van verschillende beoordelingen begrijp ik niet waar sommige mensen hebben verbleven. Laat me voor de duidelijkheid een notitie achter voor nieuwe gasten: hoewel het hotel geen ontbijt serveert, is er een gezellige bar beschikbaar. Als het druk is, kunt u er ook voor kiezen om uw ontbijt op de kamer te laten bezorgen, zoals wij hebben gedaan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Absoluut de beste keuze als je van plan bent Oviedo te bezoeken. De ligging is geweldig, op slechts een steenworp afstand van alle bezienswaardigheden in de stad. Het hotelpersoneel was fantastisch en maakte alles gemakkelijk voor ons. De cafetaria is ook een uitstekende optie voor het ontbijt, met zeer concurrerende prijzen. En niet te vergeten, de prijs per nacht leek zeer redelijk gezien de locatie. Ik zal hier altijd terugkomen als ik door Asturië reis.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als je plannen hebt om Oviedo te bezoeken, is dit hotel misschien wel de beste keuze. Het personeel is uiterst attent en gastvrij, waardoor je je direct thuis voelt. De cafetaria is een absolute aanrader voor een heerlijk ontbijt of een gezellig drankje, en de prijzen zijn zeer betaalbaar. Het assortiment taartjes is verrukkelijk en de locatie is ideaal, dicht bij alle bezienswaardigheden van de stad. De verhouding tussen kwaliteit en prijs is uitstekend. Soms dringt wat straatlawaai door, maar dat is slechts minimaal en stoort nauwelijks.



© 2007-2025 ReisChecker.nl