ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel 50flats Luxury

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige nieuwe hotel in een strakke, landelijke stijl met gebruik van hout en glanzend zwart metaal is de perfecte uitvalsbasis om de stad te ontdekken. In plaats van een standaard buffet, biedt het hotel een heerlijk à la carte ontbijt met voldoende variatie. Het hebben van een ondergrondse parkeergarage is zeker een positief punt. De vriendelijkheid van het personeel is opmerkelijk. Voor iedereen die van plan is een stedentrip naar Valencia te maken, kan ik dit hotel van harte aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie nabij de Puerto Serranos en de Titia is echt top. Het kan wat duur zijn, vooral in het weekend, dus het is aan te raden om hier maximaal twee nachten te verblijven. De inrichting is prachtig, vooral het mooie houtwerk en de deuren vallen op. Het dakterras is een absolute aanrader en zelfs toegankelijk voor niet-gasten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn stijlvol ingericht met een moderne uitstraling en creëren een gezellige sfeer. De airconditioning en douche zijn van uitstekende kwaliteit. Het ontbijt is heerlijk en er is een ruime keuze. De locatie is perfect, op loopafstand van het centrum. Het enige minpuntje is dat de standaard kamers uitzicht hebben op een kleine patio in plaats van op de buitenwereld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een fantastische ligging midden in het centrum, omringd door gezellige terrasjes en restaurants. Het personeel is ontzettend vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Toen mijn dochter naar het ziekenhuis moest, regelden ze direct een taxi en hielden ze bij terugkomst goed in de gaten hoe het met ons ging. De kamers zijn goed uitgerust en brandschoon, en elke avond vonden we een leuk berichtje of attentie op het bed. Het dakterras is een grote troef, waar je heerlijk kunt ontspannen en drankjes kunt bestellen. Bij aankomst kregen we zelfs 2 gratis drankjes op dit dakterras.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een fantastische ligging, midden in het bruisende centrum van Valencia. Het personeel is enorm gastvrij en spreekt vloeiend Engels. De kamers zijn stijlvol en rustig, met alle benodigde voorzieningen. Tijdens ons verblijf konden we zelfs vanaf ons balkon genieten van een lokale parade. We bezochten Valencia in het begin van oktober en werden ondergedompeld in de vieringen van de stad.



© 2007-2025 ReisChecker.nl