ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Marina Barracuda

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring in dit hotel! De ligging is werkelijk prachtig, met een perfecte plek aan het strand en een rustig gedeelte van de boulevard in Port de Sóller. Het ontbijtbuffet is echt een feestje met een overvloed aan heerlijke opties. Het personeel is ontzettend vriendelijk en gastvrij. Wij hebben besloten dat we hier zeker nog een keer zullen verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De barkeepers daar hebben nogal een handje van om wat extra fooi voor zichzelf te houden. En als je ze erop aanspreekt, gaan ze helemaal door het lint en worden ze behoorlijk onbeschoft.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een plek apart. Het personeel is ontzettend gastvrij en staat altijd voor je klaar. Nu zitten we hier te wachten om opgehaald te worden en we missen het hotel nu al. Het ligt zo prachtig aan de baai met een adembenemend uitzicht, en je waant je echt in een Spaans dorpje van 35 jaar geleden. Dit hotel is echt een verborgen juweeltje.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Erg aangenaam verblijf gehad! Wat ons meteen opviel was de fantastische locatie van het hotel, gelegen aan een rustig gedeelte van de boulevard, weg van de drukte van de tram, met leuke bars en restaurants in de buurt. Het ontbijt was uitstekend met een ruime keuze aan brood, eiergerechten, charcuterie, lokaal kazen en brie. Het hoogtepunt was toch wel het ontbijten op de boulevard met een prachtig uitzicht op zee. Daarnaast hebben we genoten van het kleine maar aangename zwembad aan de achterkant van het hotel. Het personeel bij de receptie was zeer vriendelijk en een groot pluspunt was de gratis privé parking van het hotel. Echter waren de matrassen en kussens voor ons iets te hard en was er geen optie om andere kussens te krijgen. We misten ook een koelkast op de kamer en vonden het douchegordijn in de badkamer wat onhandig. Daarnaast was er te weinig personeel voor het terras van het café, waardoor we na een kwartier wachten maar ergens anders zijn gaan drinken. Ook tijdens het ontbijtbuffet was er een tekort aan personeel, wat resulteerde in onopgeruimde tafels.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs vierden mijn ouders hun 40-jarig huwelijksjubileum. Om dit te vieren zijn we dit jaar met de hele familie teruggegaan naar Mallorca en hebben we een bezoek gebracht aan Puerto de Sóller, waar ze destijds hun huwelijksreis hebben doorgebracht. Tot onze verbazing bestaat het Hotel Marina waar ze verbleven nog steeds! Hoewel er veel veranderd is, was het toch heel herkenbaar voor hen. We begonnen onze dag met koffie op het terras. Omdat het nog wat frisjes was, vroegen we of we binnen konden lunchen. Dit was geen enkel probleem en er werd meteen een tafel voor 12 personen voor ons klaargemaakt. Het eten was voortreffelijk en de bediening was uitzonderlijk attent en vriendelijk. We werden op onze wenken bediend, wat de ervaring extra bijzonder maakte. Echt een fantastische service! Dit alles maakte de dag heel speciaal voor mijn ouders (en voor ons). Zeker weten dat we ooit nog eens terug zullen komen!



© 2007-2025 ReisChecker.nl