ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sol Guadalupe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel straalt professionaliteit uit in elk opzicht. Het team werkt nauw samen en de taken worden efficiënt verdeeld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is fantastisch voor liefhebbers van vertier, ontspanning en lekker eten. Het biedt alles wat je nodig hebt voor een geweldige tijd!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een perfect hotel voor een herfstvakantie! De kamers zijn knus, maar zeer netjes. Mijn tip: kies voor half pension, het dinerbuffet is echt een aanrader. De verhouding tussen prijs en kwaliteit is absoluut top!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het diner van vanavond was een grote teleurstelling. Als ervaren reiziger heb ik al heel wat meegemaakt, maar dit slaat echt alles. Het is bijna ongelooflijk dat ze hier geld voor durven te vragen. Ik raad je aan om je geld te besparen en elders een lekker hapje te gaan eten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prima hotel om buiten het hoogseizoen te verblijven. Laten we beginnen met wat minder positieve punten. Op de tweede verdieping zijn de kamers wat gehorig, vooral door de luide muziek van de bar tot ongeveer half elf 's avonds. De gangen laten ook geluid goed door. Verbeterde isolatie zou hier prettig zijn als je echt tot rust wilt komen. Maar dan de pluspunten. Zowel het ontbijt als het avondeten zijn buitengewoon uitgebreid en altijd warm geserveerd. Het hotel heeft een gunstige ligging dicht bij de winkelstraat en een prachtig wit strand aan zee. Het vriendelijke personeel en redelijk ruime kamers dragen ook bij aan een positieve ervaring. Al met al zou ik dit hotel zeker aanraden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl