ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Iberostar Royal Cristina

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel is enorm gastvrij en staat altijd voor je klaar met een glimlach. Ze doen er alles aan om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Wij zijn ontzettend tevreden en gaan volgend jaar absoluut weer terug. Dit hotel is echt top, het verdient geen 4 sterren maar wel 6 sterren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze vakantie was echt top hier! De onvergetelijke ervaring werd mede mogelijk gemaakt door het fantastische duo Daniel en Ivanlo, die ons verblijf nog gezelliger hebben gemaakt :) We zouden zonder twijfel nog een keer teruggaan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk prachtig. Het personeel is ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam, van de receptie tot de entertainment en restaurant medewerkers. De kamers zijn brandschoon en er is elke dag een uitgebreid animatieprogramma, zelfs tot in de late herfst. Geniet van heerlijke buffetten met thema-avonden en vaste gerechten, perfect voor kieskeurige kinderen. Daarnaast zijn er zowel buiten- als binnenzwembaden en zijn er paddel- en tennisbanen beschikbaar. De locatie is ideaal, dichtbij een bushalte naar Palma (elke 10 minuten) en het strand/boulevard. Een absolute aanrader voor een heerlijke vakantie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit fantastische hotel wordt gerund door een team van bijzonder vriendelijke medewerkers. De culinaire ervaring is werkelijk uitmuntend te noemen. Bovendien ligt het hotel op slechts een steenworp afstand van het strand, waardoor de locatie ideaal is. De service is van hoge kwaliteit en heeft mijn vakantie zeer aangenaam gemaakt. Ik kan niet wachten om hier weer terug te keren en zal het zeker aan anderen aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel was geweldig! Het personeel was erg gastvrij en de kamers waren keurig opgeruimd. De muren waren misschien een beetje dun, maar gelukkig hadden we oordopjes bij ons. De faciliteiten waren top: er was een zwembad, uitstekende wifi, een tv met Chromecast en een zalige regendouche. Bovendien was het strand ook nog eens vlakbij.



© 2007-2025 ReisChecker.nl