ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Reina Isabel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit viersterrenhotel biedt een uitzonderlijke ervaring met zijn luxe kamer vol voorzieningen. Van een comfortabel bed en airconditioning tot een goed gevulde minibar, hier ontbreekt het je aan niets. De stilte en netheid van de kamer dragen bij aan een rustgevend verblijf. Bovendien ligt de locatie op slechts een korte loopafstand, waardoor het gemakkelijk is om de omgeving te verkennen. Het personeel aan de receptie is niet alleen professioneel, maar ook buitengewoon vriendelijk, wat de gastvrijheid van dit hotel benadrukt. Kortom, een echte aanrader voor wie op zoek is naar een comfortabel en aangenaam verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje van gastvrijheid en schoonheid. Het is perfect voor koppels die willen genieten van een romantisch uitje. De locatie, op slechts een korte wandeling van de prachtig ommuurde omgeving van Ávila, is ideaal. Het personeel is buitengewoon attent en vriendelijk, en heeft ons tijdens ons verblijf goed verzorgd. Een mooi gebaar was dat ze ons toestonden om onze auto na het uitchecken in de garage te laten staan. Ik raad dit hotel ten zeerste aan voor een heerlijk verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel telt vier etages en straalt een klassieke sfeer uit. De locatie is ideaal, op slechts een korte wandeling van het centrum en met gratis parkeermogelijkheden in de nabije omgeving. Bij de receptie is er een gezellig hoekje waar gasten kunnen genieten van water, appels of jelly Beans. Het ontbijtbuffet is voortreffelijk: een scala aan zoete lekkernijen zoals taart, donuts en muffins, evenals hartige opties zoals kaas, chorizo en ham. Er is ook een ruime keuze aan fruit en yoghurt. De ontbijtruimte is ruim, schoon en goed georganiseerd. Als iemand die normaal gesproken de voorkeur geeft aan moderne, strak vormgegeven hotels zonder tapijten, was mijn verblijf in dit hotel verrassend aangenaam. Het voelde als een reis terug in de tijd, al was het maar voor één nacht. Desalniettemin zou een opfrisbeurt het hotel zeker goed doen. Een bijzondere vermelding verdient het vriendelijke en behulpzame personeel bij de receptie, die ons verblijf extra plezierig maakten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtige ervaring met het fantastische team van Pilar de la Horadada is achter de rug.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een geweldige plek! Dit hotel is tip-top in orde, met prachtige kamers die lekker ruim en brandschoon zijn. Verwen jezelf met een minibar op de kamer en geniet van een uitgebreid ontbijt om de dag goed te beginnen. Het personeel is super vriendelijk en de ligging is ideaal: slechts op een steenworp afstand van het station en binnen 10 minuten loopafstand van het historische stadscentrum.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service9

Voordelen: De locatie is gunstig gelegen op slechts een korte wandeling van het historische centrum. De kamer is ruim en voorzien van airconditioning. Nadelen: De parkeergarage is moeilijk toegankelijk en kost 13 euro per dag, waardoor het lastig kan zijn om met een grotere auto zoals een Opel Astra te manoeuvreren. Het ontbijt in het 4-sterrenhotel is minimaal en het personeel spreekt nauwelijks Engels, al zijn ze wel vriendelijk. De wifi is onbetrouwbaar en vereist dat gasten naar de lobby gaan voor een goede verbinding. Het hotel oogt verouderd en lijkt niet helemaal te voldoen aan de verwachtingen die bij een 4-sterrenverblijf horen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl