ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Melia Araguaney

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na het voltooien van de Camino de Santiago verbleven we in dit hotel en het bleek een van onze beste keuzes te zijn. Het comfortniveau was uitzonderlijk en we konden zelfs eerder inchecken - het personeel was enorm behulpzaam bij al onze verzoeken. Alles was onberispelijk schoon en zeer gastvrij. Het ontbijt, met een prijs van € 17, was heerlijk en uitgebreid, hoewel een beetje meer variatie in groenten welkom zou zijn geweest. Toch, al met al, was het een geweldige ervaring. Ik zou zeker graag weer in dit hotel verblijven in de toekomst!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Gunstig gelegen en comfortabel hotel. Helaas waren er enkele teleurstellende aspecten tijdens ons verblijf. De beloofde laadpalen voor elektrische auto's bleken niet goed te werken, waardoor we uiteindelijk vast kwamen te zitten aan een gewoon stopcontact. Dit resulteerde in een minimale oplaadcapaciteit en extra kosten werden onverwachts in rekening gebracht. Daarnaast was het ontbijt erg standaard en niet memorabel. Al met al, zou ik aanraden om dit hotel te vermijden voor een aangename ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn lekker fris en ruim opgezet. Het hotel bevindt zich in een eigentijdse, vredige winkelstraat die toch dicht bij het historische centrum ligt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van dit hotel is ideaal en heeft zelfs een eigen parkeergarage, hoewel deze wel wat krap is. De gemeenschappelijke ruimtes hebben een elegante uitstraling en het personeel bij de receptie is vriendelijk. De bedden zijn comfortabel en de kamers zijn ruim, maar het interieur doet wat gedateerd aan, met een vleugje jaren '70 stijl. De badkamer is voorzien van een goede douche, maar vertoont helaas tekenen van achterstallig onderhoud. Helaas ontbreekt er een koffie- en theefaciliteit op de kamer. Al met al, is dit hotel zeker geen 5-sterren accommodatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit fantastische hotel in Santiago ligt op een perfecte locatie nabij het bruisende centrum. De faciliteiten, zoals het buitenzwembad, de sportruimte en de sauna, zijn allemaal van goede kwaliteit. Hoewel het interieur wat gedateerd is, draagt dit juist bij aan de charme en sfeer van het hotel. Het enige minpuntje was het ontbreken van koffie- en theefaciliteiten op de kamer, maar verder ontbrak het ons aan niets in dit hotel.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl