ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Obradoiro

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel ligt ideaal dichtbij het historische centrum, maar het verdient zeker geen vijf sterren. Het kan wel een renovatie gebruiken, vooral de lampenkappen in de ontbijtzaal. Ze zijn vies en zitten vol vlekken en zelfs vliegen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie bevindt zich op korte afstand van het stadscentrum, maar het vergt wel een stevige klim om er te komen. Persoonlijk vond ik het nogal inspannend, dus besloot ik de volgende keer een taxi te nemen. De kamers waren groot en goed onderhouden. Het personeel leek niet al te hartelijk. Het ontbijt was op zich prima, met een gevarieerde keuze voor iedereen. Als je gebakken eieren wilde, hoefde je er alleen maar om te vragen en ze werden vers voor je bereid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel straalt een serene sfeer uit, maar helaas waren er problemen met het openen van onze kamerdeur. Het leek erop dat de deur niet was geactiveerd, wat tot wat ongemak leidde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De plek is wel oké, maar de service laat te wensen over. Er wordt niet echt proactief meegedacht of oplossingsgericht gehandeld. Het geheel komt wat ouderwets over, met wat achterstallig onderhoud en een beetje een bedompte kamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel van dit hotel is ontzettend gastvrij en staat altijd voor je klaar. Het ontbijt is divers en van hoge kwaliteit. De locatie is perfect: rustig gelegen op slechts vijftien minuten lopen van de kathedraal. De kamers zijn ruim en goed onderhouden, met comfortabele kingsize bedden en kwalitatieve matrassen. Een verblijf in dit hotel in Compostela is absoluut een aanrader.



© 2007-2025 ReisChecker.nl