ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Bad-cannstatt

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik had een redelijke nachtrust, maar voor de prijs van bijna 100 euro per nacht in een Mercure hotel had ik toch iets meer luxe verwacht. De badkamer was klein en ouderwets, en de slaapkamer was ook vrij compact. Dit zijn dingen die ik eerder zou verwachten bij een Ibis (Budget) hotel voor de helft van de prijs.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst in dit hotel werden we geconfronteerd met een teleurstellende realiteit die mijn verwachtingen niet kon waarmaken. Hoewel de website beloofde dat het een gloednieuw hotel was dat op 1 augustus 2017 zou openen, bleek bij aankomst op 12 augustus dat de werkzaamheden nog in volle gang waren. De entree was verre van aantrekkelijk, we moesten langs een vervallen parkeergarage naar binnen. De oude en vieze liften, besmeurd door de bouwwerkzaamheden, gaven een onhygiënische en onwelkome indruk. De receptie leek haastig in elkaar gezet en de gangen ademden een sfeer van vergane glorie. Gelukkig was het personeel aardig en begripvol. Voordat we konden inchecken, brachten ze ons naar de kamers om ze te laten zien. Hoewel beweerd werd dat de kamers waren 'gerenoveerd', leek het erop dat de badkamer slechts oppervlakkig opgefrist was, met een doordringende geur van sigarettenrook. Ook veiligheidsmaatregelen lieten te wensen over, aangezien de rookmelders nog steeds waren afgedekt. Tijdens onze korte wandeling door de gangen kwamen we meerdere bouwvakkers tegen. Al snel besloten we een klacht in te dienen en op zoek te gaan naar een ander hotel. Hopelijk trekken de eigenaren lering uit deze ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Net als veel andere hotels, rekent deze accommodatie hogere prijzen tijdens beurzen of evenementen. Helaas vind ik dat de prijs niet gerechtvaardigd wordt door de kwaliteit van de kamer en service. De inrichting is sober en eenvoudig, hoewel het ontbijt wel prima is, zou het wat uitgebreider mogen. De parkeergarage is klein en daardoor zijn de parkeerplaatsen ook beperkt. Als de prijs wat lager zou zijn, zou ik dit hotel kunnen aanraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekend verblijf voor een bezoek aan bijvoorbeeld het Porsche museum, dat op slechts een korte loopafstand ligt. Het personeel is gastvrij en het ontbijt is heerlijk. Voor parkeren is er een optie aan de straatkant (niet aanbevolen) of onder het hotel voor slechts €5 per dag. De metro U15 bevindt zich op 300 meter afstand en brengt je in 15 minuten naar het bruisende centrum van Stuttgart. Een dagkaart voor 1 zone kost €5,80.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is een handige keuze voor reizigers die een tussenstop willen maken om te rusten tijdens hun reis. Het comfortabele bed en het smakelijke ontbijt bieden de perfecte rustpauze. Echter, hoewel het hotel enigszins gedateerd is, kan het in vergelijking met andere Mecure hotels in België enige teleurstelling veroorzaken. Het verkrijgen van een Duits milieuvignet om naar de locatie te reizen was een onverwachte verrassing die ons enige stress bezorgde, omdat we hier niet van tevoren van op de hoogte waren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl