ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Landhaus Alpinia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben geen gebruik gemaakt van de overnachtingsmogelijkheden, dus ik kan geen oordeel vellen over de kamers. Wat we wel hebben gedaan, is genieten van een verrukkelijke lunch in het restaurant op zondag 3 november 2024. De bediening was zeer attent en vriendelijk en het eten was voortreffelijk! We kijken er al naar uit om weer terug te komen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel bevindt zich op een heerlijk rustige plek. In het hotel is er een restaurant waar ik genoten heb van een voortreffelijke Argentijnse steak. Daarna ben ik naar de hotelbar gegaan. Een perfecte afsluiting van de avond! Het vriendelijke personeel van dit hotel verdient zeker een vermelding. Ik kijk er nu al naar uit om terug te komen. Hartelijk dank!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Afgelopen weekend vierden we thuis de 70e verjaardag van mijn partner en we hebben ook enkele gasten van het feest laten overnachten. Het was een feestelijk geheel met prachtige decoratie en heerlijk eten. Het personeel was zeer attent en wist al onze wensen te vervullen. Onze gasten hebben lekker geslapen en genoten van een heerlijk ontbijt. De wintertuin was de perfecte locatie voor ons feest, waar alles tot in de puntjes was verzorgd. Er was zelfs de mogelijkheid om muziek te spelen en een fotoshow te laten zien. Zowel wij als onze gasten voelden ons zeer op ons gemak en dit heeft bijgedragen aan het maken van deze dag onvergetelijk! Bedankt voor alles!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb een bezoek gebracht aan de kerstmarkt in de tuin en het was echt een unieke ervaring. De sfeer was zo warm en feestelijk, en ondanks de kleinschaligheid voelde het heel knus en gezellig aan. Er was een overvloed aan eten en drinken passend bij de kerstperiode, maar er was ook de mogelijkheid om te dineren in een restaurant. Dit was mijn eerste keer daar, maar ik ben zeker van plan om volgend jaar terug te komen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn compact en er is beperkte beschikbaarheid voor parkeerplaatsen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl