ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Top Cityline Panorama Billstedt

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Afgelopen week brachten we een lang weekend door in het prachtige Panorama Hotel. De kamers waren stijlvol en brandschoon, de service was uitstekend en het ontbijt was om van te smullen. Het personeel bij de receptie was ontzettend vriendelijk, behulpzaam en attent. Ondanks dat ons vorige bezoek aan het hotel jaren geleden was, overtrof het nog steeds onze verwachtingen en bracht het mooie herinneringen terug. Het enige minpuntje was dat het hotel een beetje buiten het centrum lag.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De sfeer van de locatie doet denken aan het bruisende Berlin Kreuzberg, maar met een gerust hart kan men de straat op gaan, dankzij de aanwezigheid van veel politie 's avonds. De directe omgeving herbergt tal van interessante winkels, variërend van Turks en Oost-Europees tot Afghaans en nog veel meer. Qua accommodatie zijn de kamers eenvoudig, maar worden ze elke dag brandschoon opgeleverd. Hoewel het gebouw van buiten misschien niet de meest aantrekkelijke uitstraling heeft, blinken de netheid en het ontbijtbuffet absoluut uit. Een terugkeer naar deze plek staat hoog op mijn verlanglijst! Met vriendelijke groet, Maxe.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het verstrijken der jaren. Een accommodatie zonder luxe. Smalle bedden om in te rusten. Ontbijt dat niet aan de wensen voldeed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We willen graag onze waardering uitspreken voor een heerlijk verblijf. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, ook al spraken we geen Duits. Ze hielpen ons met het vinden van de dichtstbijzijnde U-Bahn en andere faciliteiten in de omgeving van het hotel. De bedden waren comfortabel en droegen bij aan een aangename ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel bood ons een warm welkom tijdens mijn trainingsperiode, aangezien het hoofdhotel gesloten was. Het was een aangename verrassing voor zowel de zakelijke reiziger als de stagiair, dankzij de luxe en gastvrijheid die geboden werd.



© 2007-2025 ReisChecker.nl