ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Schweiz

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De locatie van het hotel is fantastisch, midden in het hart van de stad met alles bij de hand. Helaas zijn er weinig andere positieve punten te vinden. Het lijkt erop dat het hotel zijn beste tijd gehad heeft, met een kamer die redelijk schoon was, maar een extreem kleine badkamer met kapotte spoeling. Het bed was een ware teleurstelling, aangezien ze een queensize bed hadden geadverteerd maar eigenlijk twee eenpersoonsmatrassen hadden samengevoegd, waardoor een deel van het bed ontbrak en het veel te zacht was. Dit zorgde voor een oncomfortabele nachtrust. De parkeerregeling met een externe parkeerplaats was verwarrend, omdat we niet van tevoren waren geïnformeerd over de locatie en bij het hotel moesten navragen. Bij het uitchecken om 7 uur 's ochtends was er niemand beschikbaar, waardoor we onze plannen moesten aanpassen. Het ontbijt hebben we uiteindelijk niet uitgeprobeerd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Tijdens onze driedaagse zakenreis naar München hebben we via ons reisbureau een overnachting geboekt in dit hotel. De kamer was opvallend klein en de badkamer nog kleiner. Helaas ontbrak er handzeep in de dispenser en was de hygiëne in zowel de kamer als gang ondermaats. Het personeel in de ontbijtzaal op de 6e verdieping leek vooral met henzelf bezig te zijn en toonde weinig interesse in de gasten. Zelfs een verzoek om het volume van de radio te verlagen werd genegeerd. Helaas kunnen wij dit hotel niet aanbevelen en zullen hier in de toekomst ook niet meer verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is zeer gunstig gelegen, dicht bij alles wat je nodig hebt. Ik was onder de indruk van de eenpersoonskamer met een verrassend comfortabel bed, ondanks de bescheiden afmeting. Ik heb in lange tijd niet zo lekker geslapen. Het hotel biedt alles wat je nodig hebt zonder op te scheppen over luxe. Het personeel is bescheiden, maar staat altijd klaar om te helpen wanneer dat nodig is. Als ik weer naar de stad terugkom, zal ik zonder aarzeling opnieuw hier verblijven. Het enige minpuntje is dat er geen magnetron is voor wie ernaar op zoek is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik geef deze accommodatie drie sterren, hoofdzakelijk vanwege de vriendelijke receptioniste. Anders had mijn beoordeling waarschijnlijk op twee sterren gelegen. De omgeving gaf me geen gevoel van veiligheid, zelfs niet tijdens de ochtenduren. De kamer was op zichzelf wel mooi, met als absolute hoogtepunt het comfortabele bed. Helaas kon dezelfde lof niet uitgesproken worden voor de badkamer; deze kon wat meer aandacht gebruiken, aangezien bijvoorbeeld de zeepdispenser direct loskwam bij de eerste aanraking. Als we ooit nog eens naar München terugkeren, zullen we echter een ander verblijf moeten overwegen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gunstig gelegen nabij het hart van de stad en een warm welkom.



© 2007-2025 ReisChecker.nl