ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa La Tour

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Tijdens mijn vele reizen heb ik helaas al heel wat accommodaties gezien, maar deze steekt er met kop en schouders bovenuit. De sfeer liet te wensen over, de prijzen voelden onrechtvaardig voor hetgeen geboden werd, en de staat van de kamers was ver beneden de maat. Bij het proberen te openen van onze kamerdeur leek het wel een gevecht, binnen werden we begroet met een onaangename geur die zich door de ruimte verspreidde, en er waren zorgwekkende sporen van schimmel in zowel de airconditioning als de badkamer te ontdekken. De kers op de taart was echter het bed, waarop nog oude, bevlekte kledingstukken achtergebleven waren - een ware nachtmerrie. Het personeel was verre van hartelijk en van de beloofde geluiddichte kamers was geen spoor te bekennen. Wanneer het dan ook nog eens op het eten aankwam, was dat ook geen hoogvlieger. Ik zou het echt niemand aanraden om hier een verblijf te boeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vorig jaar bezocht ik dit hotel voor de eerste keer en ik had er eigenlijk niet meer aan gedacht, totdat ik recentelijk een positieve recensie schreef voor een ander hotel en per ongeluk zag dat mijn eerdere negatieve review voor dit hotel een onbeleefd antwoord had ontvangen. Toen besefte ik dat ik mijn ervaring wilde delen. Hoewel ik dit hotel een 7 heb beoordeeld vanwege de vriendelijke receptioniste, vond ik het eigenlijk een regelrechte ramp. De kamer op de derde verdieping was verre van schoon, en de hoge prijs was het absoluut niet waard. De eigenaar reageerde op mijn opmerking over de netheid op een onbeschofte manier en loog zelfs over mijn verzoek om van kamer te wisselen, terwijl ik dit helemaal niet had gedaan. Ondanks een gunstige locatie, kan ik niet anders dan dit hotel als beneden alle peil beschouwen. Het lijkt alsof sommige positieve beoordelingen mogelijk niet helemaal op waarheid berusten. Al met al, ik zou aanraden om elders je geld uit te geven en deze plek te vermijden. Het enige lichtpuntje was de locatie, maar dat was niet genoeg om de algehele teleurstelling weg te nemen. Het is jammer om te zien hoe een bedrijfseigenaar zo respectloos en onprofessioneel kan handelen richting gasten. Mijn advies: sla dit hotel over en lees zorgvuldig de recensies van anderen voordat je boekt. Ik zal hier in ieder geval nooit meer terugkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel is prachtig en biedt zeker waar voor je geld als het aankomt op de inrichting. Vooral de receptioniste van Russische afkomst maakte indruk met haar ongekende vriendelijkheid en professionaliteit. Op een zomerse dag kregen we zonder te vragen een gratis karaf water met ijs aangeboden, wat een aangename verrassing was. De rest van het receptiepersoneel was ook uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam. Ik kijk er zeker naar uit om hier weer te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer was vies, lawaaiig en benauwd. De geur was echt niet te harden. Hoewel het ontvangst vriendelijk was en het matras redelijk comfortabel, voelde het verblijf toch niet echt als een traktatie. Misschien was het beter dan buiten slapen, maar voor deze prijs had ik meer verwacht - een tent op een camping zou misschien wel luxer zijn geweest.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel bevindt zich op een gunstige locatie in het centrum, dicht bij tram- en bushaltes. Het is knus en intiem, met kleinere kamers en smalle trappen (dus reizigers met grote bagage moeten voorzichtig zijn). Het personeel is uiterst vriendelijk en de kamer en faciliteiten zijn brandschoon. Helaas was er één minpunt met betrekking tot het personeel; toen we op onze eerste dag meldden dat het licht in de kamer kapot was, werden we verplaatst naar een andere kamer zonder balkon. Er werd beloofd dat we na de reparatie terug konden naar onze oorspronkelijke kamer, maar de volgende ochtend was er nog steeds geen actie ondernomen. We ontdekten 's avonds dat het licht wel gerepareerd was, maar dat onze oorspronkelijke kamer al aan andere gasten was toegewezen en er niks meer aan gedaan kon worden volgens het personeel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl