ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Excelsior

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het ontbijt eindigde om 10.30 uur, maar toen ik om 9.30 uur aankwam, was er al bijna niets meer over. De kamers en badkamer waren erg compact en helaas ook niet helemaal schoon. De wandeling naar Boulevard Anglais duurde geen 12 minuten, zoals beloofd, maar eerder 20 minuten te voet. Deze ervaring heeft ons doen besluiten om hier niet meer terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldig verblijf! De ligging was ideaal en het hotel was brandschoon en mooi. Zowel de kamer als de badkamer waren ruim en comfortabel. De geluidsisolatie was uitstekend en het personeel was uiterst vriendelijk. Ik kan dit hotel absoluut aanbevelen en ik zal zeker terugkomen. Mijn verblijf maakte me echt gelukkig, dus hartelijk dank voor alles.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel is echt een teleurstelling! Het ontbijt eindigt al om 9.30 uur in plaats van de beloofde 10.30 uur, en er wordt niet bijgevuld - geen croissants, geen eitjes, geen chocoladebroodjes, zelfs niet op tijd. De kamer is zo klein dat je amper kunt bewegen, en er is geen sprake van enige vorm van service. De reisorganisatie heeft geprobeerd om het probleem aan te kaarten bij het hotelmanagement, maar zij beweren dat er geen sprake is van tekortkomingen. De badkamer is duidelijk toe aan een grondige renovatie. Geen aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze accommodatie is ideaal voor een stedentrip. Het vriendelijke personeel staat altijd voor je klaar en denkt met je mee. Bovendien biedt het een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend gastvrij en behulpzaam. De kamers waren stijlvol en brandschoon. Vooral de kinderen genoten van het zwembad met heerlijk warm water. De locatie van het hotel was ook ideaal.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service5

Op 23 februari 2011 verbleven we één nacht in dit hotel. De locatie is ideaal, dicht bij zowel het historische centrum als de boulevard. Het ontbijt was misschien niet heel uitgebreid, maar voldoende om de dag goed te beginnen. Het bed in onze kamer was niet helemaal optimaal, maar over het algemeen waren we tevreden met de kamer. Nice is een geweldige stad om een paar dagen door te brengen. We vonden Nice veel leuker dan bijvoorbeeld Cannes, Juan Le Pins en St. Tropez. Cannes is dubbel zo duur en minder sfeervol dan Nice, terwijl St. Tropez in februari aanvoelde als een verlaten spookstadje.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl