ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Radisson Sas

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top, het heeft alles wat je maar kunt wensen aan faciliteiten - denk aan een fitnessruimte, zwembad, strand, spa en zelfs een hamam. Alleen is het wel handig om te weten dat je even een bus of taxi moet pakken om naar het centrum te gaan waar de leuke restaurants zitten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij onze aankomst werden we hartelijk verwelkomd door Mohamed bij de receptie, die ons vriendelijk en behulpzaam te woord stond. Hij nam de tijd om ons alles uit te leggen en beantwoordde al onze vragen, zelfs in het Arabisch! Hartelijk dank en tot de volgende keer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het ontbijt was werkelijk een culinair hoogstandje! De variatie was ongekend en de smaken waren subliem. Ook het personeel was zeer vriendelijk en attent. De locatie was redelijk goed, hoewel het wel ver van het stadscentrum was (45 minuten wandelen). Gelukkig boden ze een privéstrand aan, zij het tegen betaling. Het rooftop restaurant was een absoluut hoogtepunt; het eten was voortreffelijk en het personeel was buitengewoon gastvrij. Het was wel jammer dat je dagen van tevoren moest reserveren voor een plekje op het terras. Het feit dat ze je auto voor je wegzetten, was echt een leuke extra service. Helaas heerste er een zekere chaos in het hotel. Het personeel leek niet goed met elkaar te communiceren, wat tot vertragingen leidde. Bij het inchecken kwamen we erachter dat ze alleen Visa-kaarten accepteerden, terwijl dit nergens duidelijk stond vermeld bij de boeking. Dit zorgde voor ongemak en het duurde lang voordat er een oplossing werd gevonden. De receptiemedewerkers waren over het algemeen niet erg vriendelijk en informatief, wat ervoor zorgde dat we ons niet echt welkom voelden. Ook over de faciliteiten en openingstijden werd weinig uitleg gegeven, wat erg jammer was. De wachttijd bij het ontbijt liep soms op tot wel 40 minuten, wat niet bepaald prettig was. De kamer had slechts één kast en geen legplanken, wat lastig was voor een langer verblijf. Andere kamers leken luxueuzer, met uitzicht op zee en extra voorzieningen zoals een Nespresso-apparaat. De minibar was zelfs op slot, en zeepjes werden niet bijgevuld. Al met al was het hotel aan de prijzige kant en voldeed het niet helemaal aan onze verwachtingen qua service. Ondanks de mooie omgeving en ons aangename verblijf, zouden we het niet aanbevelen en zouden we ook zelf niet terugkeren. Voor de prijs die je betaalt, mag je simpelweg meer verwachten aan klantenservice. Het feit dat dit onze huwelijksreis was, maakt het des te teleurstellender.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Afgelopen augustus verbleef ik een paar dagen in dit hotel. De service was helaas teleurstellend: onvriendelijk en onbehulpzaam. Bovendien ontbraken er toiletartikelen in de badkamer en werd de koffie niet regelmatig aangevuld. Gezien de prijsklasse van het hotel, geef ik het slechts 2 sterren. De enige positieve noot is de ligging aan het strand, maar daar houdt het dan ook mee op.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het uitzicht was adembenemend! Helaas lieten de kamers te wensen over. Er waren onaangename vlekken op het plafond en de toiletpot leek versleten en vies. Voor een hotel met vier sterren had ik betere kwaliteit verwacht. De ontvangst bij de receptie was koel en karig. Gelukkig maakte de vriendelijke vrouw bij het ontbijt een groot verschil met haar hartelijke benadering.



© 2007-2025 ReisChecker.nl