ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Delfino

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10

Ik bezocht van 24-08-2010 tot 02-09-2010 en had echt geluk met het weer. Het hotel overtrof mijn verwachtingen met een upgrade naar een tweepersoonskamer met zeezicht en een ruim balkon. Het personeel was zeer behulpzaam, vooral toen ik met wat gezondheidsproblemen te maken kreeg. Het strand van Kleopatra was slechts een steenworp afstand, aan de overkant van de weg. Er waren winkels in de buurt en het centrum was gemakkelijk bereikbaar met een korte taxirit. Voor solo-reizigers: let op aanbiedingen die te mooi lijken om waar te zijn, ik heb 150 euro verloren aan oplichters. Ondanks dat heb ik enorm genoten van mijn verblijf. Het eten in het restaurant was heerlijk en betaalbaar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging7
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid2

Helaas lieten we ons leiden door de lovende recensies op Zoover, maar achteraf gezien lijkt het erop dat de eigenaren daar zelf flink hun best hebben gedaan met het schrijven of laten schrijven van beoordelingen. Het ontbijt was magertjes met simpel wit en bruin stokbrood, beleg van matige kaas en worst, watermeloen die niet helemaal vers leek en meloen die ook niet echt smaakte. Drankkeuzes waren beperkt tot koffie, cappuccino, thee of een soort limonade. Handdoeken moesten drie dagen meegaan en dat is zeker niet prettig bij temperaturen van 35 graden. Normaal gesproken zijn we al twee keer eerder naar Turkije geweest en dat beviel altijd goed, maar deze keer waren we blij om weer naar huis te gaan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service9

Ook wij hebben een geweldige ervaring gehad bij Delfino. We verbleven van 19 tot en met 26 augustus in een ruim en gezellig tweekamerappartement op de vijfde verdieping (504) met een prachtig uitzicht op zee. Gewoon de straat oversteken en voilà... Het echte centrum bevond zich op ongeveer 20 minuten loopafstand. Ik zal zo meteen wat foto's toevoegen van het uitzicht en het appartement. Aanraders zijn het restaurant Bison en het restaurant bij het hotel, Blue Night.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid7

Een charmant en ongecompliceerd hotel met een degelijk ontbijt. De kamers zijn niet bijzonder, maar prima in orde. Het personeel is vriendelijk en vooral gericht op vrouwen. Het hotel ligt vlakbij een prachtig strand en de zee. Het strandpersoneel is fantastisch!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service6

In 2011 verbleef ik met drie vrienden in het Delfino hotel. Hoewel de uitstraling van het hotel vrij standaard was en niets bijzonders, paste dit wel bij de betaalbare prijs. De kamer werd regelmatig schoongemaakt, hoewel ik moet opmerken dat dit na verloop van tijd een beetje afnam. Desalniettemin was het personeel vriendelijk en waren de kamers van goede kwaliteit, ondanks dat ze er niet splinternieuw uitzagen bij aankomst. Het hotel ligt direct aan het Kleopatrastrand, je hoeft alleen de weg over te steken, en het centrum en uitgaansgelegenheden zijn ongeveer 25 minuten lopen verwijderd. Overdag kun je gemakkelijk met de dolmus reizen (zeer voordelig), en 's nachts is het handig om een taxi te nemen (kosten ongeveer 15 lira). Alanya zelf is een leuke bestemming met een prachtig strand, heerlijk weer en een ontspannen sfeer. Persoonlijk vond ik de opdringerige verkopers en de hoge prijzen van drankjes in Alanya minder prettig (zowel tijdens het uitgaan als in supermarkten). Al met al, een geweldig appartement voor die prijs! Ik zou zo weer terugkeren!





© 2007-2025 ReisChecker.nl