ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Quality Rueil La Defense

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie is perfect voor gezinnen, met ruime kamers en appartementen. Het hotel heeft een gunstige ligging vlakbij het treinstation en binnen 10 minuten ben je in hartje Parijs.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel blinkt uit in netheid, gastvrijheid van het personeel en acceptabel ontbijt. De locatie is ideaal, direct boven een metrostation (slechts twee haltes verwijderd van de Arc de Triomphe) en een parkeergarage. Helaas laat de inrichting wat te wensen over, met een wat verouderde uitstraling. Hierdoor voelt de verhouding tussen prijs en kwaliteit niet helemaal in balans.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Onze ervaring in dit hotel was een teleurstelling, vooral omdat de kamer voor 3 personen, die ze een "studio" noemen vanwege het kleine keukentje, niet voldeed aan onze verwachtingen. Met drie eenpersoons opklapbedden was het eigenlijk meer een tweepersoonskamer. De netheid van de kamer liet ook te wensen over, vooral de badkamer was niet goed schoon. De Résidence, het bijgebouw van het hotel, straalde ook geen netheid uit. Vieze vlekken op de vloerbedekking in de gangen en op de bank bij de ingang droegen niet bij aan een prettig verblijf. In vergelijking met de viersterrenhotels in Polen waar we hiervoor verbleven, miste dit Mercure hotel de kwaliteit en voorzieningen die je van een viersterrenaccommodatie zou verwachten. Het is duidelijk dat de Résidence van dit hotel hooguit twee sterren verdient, zeker niet de vier die het pretendeert te hebben. Het feit dat we dezelfde teleurstellende ervaringen in andere reviews terugzien, met ook steeds dezelfde standaardexcuses van de hotelmanager, doet ons twijfelen aan de oprechtheid van deze reacties. Excuses zonder daadwerkelijke verbeteringen bieden geen oplossing. Al met al kunnen we dit hotel niet aanbevelen, tenzij ze hun sterrenclassificatie verlagen en hun prijzen aanpassen aan de geboden kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Helaas was de airconditioning kapot en was de kamer verrassend benauwd, ondanks de ventilator die van de vriendelijke receptie was geleend. Gedurende dag en nacht werden we geplaagd door het constante geluid van voorbijrazende treinen ondergronds, wat resulteerde in een luid en bonkend ongemak.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldige ligging, comfortabele bedden en een verrukkelijk ontbijt! Het personeel was ontzettend vriendelijk en Hamadi wist ons al vroeg in de ochtend aan het lachen te maken. We kijken er al naar uit om terug te komen!



© 2007-2025 ReisChecker.nl