ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Trianon Palace Versailles

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn ervaring bij Veranda was teleurstellend. Het Kindermenu en de service deden me denken aan een slechte aflevering van een kookprogramma. Na mijn feedback werd er snel gereageerd, maar bepaalde aspecten pasten niet bij de luxe uitstraling van het hotel. Het ontbijtbuffet zou tot 10:30 uur zijn, maar werd al om 10:20 uur gesloten zonder waarschuwing. Zo'n gebrek aan professionaliteit heb ik nog niet eerder meegemaakt in een chique hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch!! Ik moet wel bekennen dat ik alleen de parkeergarage heb gebruikt. De parkeervakken zijn ruim en zelfs als je een grotere auto hebt, kun je er gemakkelijk in en uit rijden. Dat is lang niet altijd het geval in andere parkeergarages daar!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Om 6 uur 's ochtends werden we opgeschrikt door een koppige wekker die niet uit wilde. Alsof dat nog niet erg genoeg was, begonnen de lampen ook nog eens te knipperen. Een regelrechte nachtmerrie. Het avondeten was een grote teleurstelling en sommige gerechten waren zelfs onsmakelijk. De witte wijn was lauw en het ontbijt bestond uit oude broodjes en een omelet zonder kok te bekennen. Na het uiten van mijn klachten kreeg ik als goedmakertje een gratis glas van die lauwe wijn, op een rekening van €1000. Het personeel was gelukkig vriendelijk, de bedden comfortabel en de airconditioning werkte prima. Toch viel er wel het een en ander op aan het onderhoud van het hotel. Al met al, ik ga hier zeker niet nog eens terug.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

In onze zoektocht naar een goed gelegen hotel voor ons weekendje in Versailles, kozen we voor een verblijf vlakbij het kasteel en de tuinen. Helaas werden we op de eerste verdieping geconfronteerd met een muffe rioolgeur die zelfs volgens het kamermeisje niet te verdrijven was. Na het uiten van onze klacht kregen we gelukkig een andere kamer op dezelfde verdieping toegewezen. Gedurende de nacht werden we echter geplaagd door mysterieuze geluiden waarvan we de oorsprong niet konden achterhalen, wat resulteerde in een gebroken nachtrust. De roomservice liet te wensen over aangezien het eten niet warm was en de kwaliteit niet in verhouding stond tot de prijs. We hadden meer verwacht van een hotel van deze keten; het was oud en op verschillende plekken versleten en slecht onderhouden, met een duffe geur die aanwezig was. Het zwembad, gelegen in een soort kelder, was oud en verkeerde in slechte staat. Het is jammer, want de locatie van het hotel is perfect. Echter, we betwijfelen of we hier ooit zullen terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring was het toch! De kamer was heerlijk ruim, de badkamer zelfs nog groter. En het uitzicht was adembenemend, omringd door weelderig groen. Het ontbijtbuffet was echt een feestje met zoveel keuze en heerlijke gerechten. Achteraf gezien, had ik toch wel meer willen proeven!



© 2007-2025 ReisChecker.nl