ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Le Mathurin

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Voor onze laatste nacht in Parijs om even tot rust te komen na onze reis van 2 1/2 week tussen Parijs en Italië, verbleven we in dit hotel. Ik was echt onder de indruk van de warme en dromerige sfeer die zo rustgevend was. Het hotel bevindt zich op een steenworp afstand van fantastische restaurants en op ongeveer 45 minuten rijden van de luchthaven CDG (mits er niet te veel verkeer is). Wij kozen voor de suite met bubbelbad en een terrasje. Ik geef deze accommodatie 4 sterren om twee redenen. Allereerst hadden we dit hotel geboekt vanwege de jacuzzi in de kamer, maar tot onze teleurstelling was deze niet zo warm als verwacht. Dit was met name merkbaar omdat we begin januari verbleven en warm water in de hot tub op dat moment een echte must was. Ten tweede vond ik het vervelend dat, hoewel we onze kamer een week van tevoren volledig hadden betaald, we bij aankomst nog steeds een borg van €100 moesten betalen. In mijn ervaring rekenen de meeste Europese hotels geen borg als er al vooraf is betaald, dus wees hierop voorbereid. Desondanks was de service uitstekend en de conciërge erg vriendelijk en behulpzaam. Hij nam de tijd om ons alles op de kamer te laten zien. De kamer zelf was prachtig en ruim opgezet. Naast de jacuzzi was er nog een ander opvallend kenmerk: het automatische toilet! Ook de kast met doorzichtige vloer was een leuke toevoeging. Het bed was ongelooflijk comfortabel. Ondanks dat de straat van het hotel rustig is, zijn er genoeg mogelijkheden in de buurt en als je geen zin hebt om naar buiten te gaan, biedt Uber Eats tal van opties. Het ontbijtbuffet is ook zeker de moeite waard, dus geen teleurstellingen op dat gebied! Al met al was het een geweldig verblijf en we zullen zeker terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel heeft een perfecte locatie en biedt ruime kamers met zowel een bad als een douche in de badkamer. Het beddengoed is van uitstekende kwaliteit en zorgt voor een comfortabele nachtrust. Het ontbijt is een feestje met een gevarieerd aanbod van hartige en zoete lekkernijen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel met vier sterren is gelegen in een rustige straat, maar wel centraal gelegen vlakbij de bekende warenhuizen Printemps en Galeries Lafayette. Het ontbijt is heerlijk en de kamers zijn schoon en prachtig ingericht. Bovendien zijn er diverse gezellige restaurants in de directe omgeving te vinden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van het hotel is echt ideaal, want je bent zo in alle delen van Parijs!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig hotel op een toplocatie in het hart van de stad.



© 2007-2025 ReisChecker.nl