ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sejours Et Affaires Paris Malakoff

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was prachtig en het personeel was erg vriendelijk. Het was alleen een beetje ingewikkeld om het tweede gebouw binnen te gaan, omdat je een code nodig had.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel laat veel te wensen over. De kamers zijn vervallen en onhygiënisch. Van het krakende bed tot de muffe badkamer die uit elkaar lijkt te vallen, is er weinig wat goed lijkt te functioneren. Een verblijf hier is simpelweg een rampzalige ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie bevindt zich op een rustige plek met een vriendelijke sfeer. Het ligt iets buiten het centrum van het levendige Malakoff, op ongeveer 10-17 minuten lopen naar de dichtstbijzijnde metroverbinding die wel beperkt is. Er zijn echter enkele organisatorische verbeterpunten, bijvoorbeeld het ontbijt kan wat tekort schieten, dus het is verstandig om er op tijd bij te zijn. Ook kan de service aan de receptie soms wat langzaam verlopen, dus het is handig om wat geduld te hebben.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

We hadden 2 kamers geboekt die zich op 3 verdiepingen van elkaar bevonden. Helaas was het niet duidelijk dat we moesten aangeven bij de receptie als we schone handdoeken wilden, wat vervelend was. De receptioniste leek nogal onervaren en nam gemiddeld een half uur per klant in beslag, wat resulteerde in lange wachttijden. Het ontbijt was karig en de ruimte was veel te klein. Bovendien werd het eten niet goed aangevuld. De bedden waren erg doorgezakt, waardoor je constant het gevoel had dat je uit bed zou vallen. Al met al geen plek waar we ooit weer zouden verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van dit hotel is perfect voor een uitstapje naar Parijs met de metrolijn 13. De medewerkers bij de receptie zijn ontzettend gastvrij! Helaas zijn de kamers nogal compact en benauwd, de badkamers zijn verouderd en kunnen wel wat meer onderhoud gebruiken. Gelukkig is het fijn dat je voor slechts 15 euro per dag kunt parkeren in de ondergrondse garage.

Melden


Reisperiode: augustus 2014

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid4
  • Verzorging5
  • Voorzieningen5

niet voor herhaling vatbaar. deze accommodatie links laten liggen als je met kinderen op stap bent. zelfs als je samen bent, goed nagaan of je hier wel wilt overnachten. Gehorig, smerig en parkeerplaats is slecht bereikbaar door eenrichtingsverkeer.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl