ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Moulin Vert

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging8
  • Service1
  • Kindvriendelijkheid1

Ik zou ten zeerste afraden om ooit een verblijf te boeken in dit hotel. Het was verschrikkelijk en ongelofelijk smerig! De kamers waren vies, in slechte staat en heel erg klein.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid1

Dit hotel heeft een speciaal plekje in mijn hart. Het is een charmant verblijf waar ik mooie herinneringen aan heb overgehouden. Het is klein en eenvoudig, maar de ligging is heerlijk rustig en de service is uiterst vriendelijk. Een van de leuke extra's is dat je 's avonds tot 3 uur 's nachts een ontbijtwens op je deur kunt hangen voor de volgende ochtend. Het ontbijt is heerlijk en de kamers zijn knus en compleet. De locatie is perfect, met het stadscentrum op korte afstand. Hoewel dit hotel misschien minder geschikt is voor gezinnen vanwege het ontbreken van animatie, is het een absolute aanrader voor stellen die op zoek zijn naar een aangename en verzorgde sfeer. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend, dus een verblijf hier is zeker de moeite waard. Een fijne reis gewenst! Annelien V.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service9

Le Moulin Vert mag dan wel een bescheiden 2-sterrenhotel zijn, het is zeker een aanrader voor wie voordelig in Parijs wil verblijven. De kamers mogen dan wel compact zijn, maar ze zijn brandschoon, inclusief de badkamer. Het eenvoudige maar smakelijke ontbijt wordt geserveerd door bijzonder vriendelijk personeel. Bovendien kunnen ze het ontbijt zonder extra kosten naar je kamer brengen. De eigenaar van het hotel is buitengewoon vriendelijk en behulpzaam, en spreekt uitstekend Engels, wat niet altijd vanzelfsprekend is in Frankrijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service5

De locatie van het hotel is gunstig gelegen, met restaurants en de metro op loopafstand. Helaas ligt het hotel langs een drukke weg, wat de nachtrust negatief beïnvloedde. Ondanks het feit dat we ruim van tevoren een 3-persoonskamer hadden geboekt en betaald, bleek bij aankomst dat er een fout was gemaakt en we een 2-persoonskamer kregen. Er werd wel een extra bed bijgeplaatst, maar dit zorgde voor zeer beperkte loopruimte en geklauter over de bedden. Als 'compensatie' bood de man aan om één persoon een gratis ontbijt aan te bieden voor één dag.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service9

Dit knusse hotel is compact maar goed onderhouden. Het ontbijt wordt geserveerd in een gezellige keuken, hoewel de ruimte wel wat aan de kleine kant is. Gelukkig ligt het hotel op slechts enkele minuten lopen van de metro, wat erg handig is. Ook de parkeergarage bevindt zich op korte loopafstand, wat het verblijf nog gemakkelijker maakt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl