ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Comfort Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel was een regelrechte nachtmerrie. Overal kakkerlakken, een bloedhete kamer en vieze wc's. Geen aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De verhouding tussen prijs en kwaliteit van Gordr is echt top.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik zal hier nooit meer terugkomen, er waren prostituees op straat voor het hotel en pooiers keken vanachter ramen naar de meiden. Binnen rook het naar sigaretten en de gedeelde badkamer en wc waren niet bepaald fris. Het voelde als een asielzoekerscentrum, vermijd dit alsjeblieft.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst werden we geconfronteerd met een vervelende situatie waarbij onze reservering niet te vinden was. De receptiemedewerker communiceerde nauwelijks met ons en begon meteen met het bellen van iemand anders. Na een uur van vruchteloze telefoontjes, waarop niemand reageerde, stelde hij voor dat we een half uur in de auto zouden wachten terwijl hij het nog een keer zou proberen. Uiteindelijk besloot ik zelf contact op te nemen met booking.com om hulp te vragen. Booking.com nam op hun beurt contact op met de receptiemedewerker, die toen pas aangaf dat het hotel overboekt was. Dit had hij ons natuurlijk veel eerder kunnen vertellen. Al met al, een teleurstellende ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is echt een nachtmerrie als je van plan bent om te slapen zonder last te hebben van beestjes en viezigheid. Het lijkt alsof de kamers meer weg hebben van cellen, met bloedspetters en rare vlekken op de muren, en haren in het bed. De hygiëne laat flink te wensen over, met toiletten die lijken op dixi's en een onaangename geur van zweet en wie weet wat nog meer in de gang. Buiten hangen ook nog eens dubieuze figuren rond. Na een nacht vol jeuk vanwege de bedwantsen, hebben we in alle vroegte maar besloten te vertrekken. Geen ontbijt, want wie weet wat voor onsmakelijks daar geserveerd zou worden. Het beste advies is om bij thuiskomst meteen je kleding te verbranden om rare beestjes te voorkomen, want wie weet wat je allemaal mee naar huis neemt na een verblijf in dit horrorhotel. Ons zie je hier in ieder geval niet meer terug!



© 2007-2025 ReisChecker.nl