ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Royal Aigues Mortes

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf met onze 14 maanden oude baby in dit hotel hebben we enorm genoten. Het personeel was ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam. De accommodatie was brandschoon en het beddengoed was van uitstekende kwaliteit. Het ontbijt was een waar feest! Bovendien was het uitzicht op de gracht werkelijk betoverend. Op slechts een korte wandeling afstand bevond zich het historische centrum van Aigues-Mortes. Als we ooit terugkeren naar Aigues-Mortes, weten we al precies waar we zullen verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prachtige plek! Je wordt hartelijk ontvangen bij aankomst en kunt gemakkelijk parkeren voor de deur. Bij aankomst staat er zelfs een gratis fles water voor je klaar. Als je laat aankomt, is de optie om maaltijden op de kamer te laten bezorgen, ideaal. De kamer is smaakvol ingericht en er zijn instant warme dranken beschikbaar. Het ontbijtbuffet is heerlijk en gevarieerd, met zowel zoete als hartige opties in overvloed. Op slechts 10 minuten lopen langs het kanaal vind je de betoverende middeleeuwse stad. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op 18 maart 2025 was het tijd om mijn lief te vergezellen tijdens zijn zakenreis, en wat een aangename verrassing was het om dit etablissement te ontdekken vlakbij mijn huis. Een klein genot dat we onszelf gaven voor het uitzicht, de rust en de sereniteit die deze plek uitstraalt. De zonsopgang over het kanaal heeft ons helemaal betoverd. De kamer was ruim, schoon, met alles wat we nodig hadden (speciale vermelding voor de grote, dikke en zeer zachte handdoeken). Een perfecte kamer voor een uitje met z'n tweeën. Dank voor de gastvrije en tegelijkertijd discrete ontvangst. Dank ook voor de flessen water en de beschikbare thee. Dank voor alles. Esther en Pascal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb genoten van mijn verblijf. Alles was keurig op orde en de kamer had zelfs airconditioning. Ook kreeg ik handige tips voor leuke eetgelegenheden en een heerlijk ontbijt in de ochtend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De charmante kamer, op slechts een korte wandeling van 8 minuten (via een schilderachtig pad), ligt dicht bij Aigues Mortes, een bezienswaardig ommuurd stadje. Het is ideaal gelegen met gratis en veilige parkeergelegenheid op het terrein. Zorg ervoor dat je een kamer aan de achterkant kiest voor een rustig verblijf, want de kamers aan de voorkant kunnen nogal rumoerig zijn. Geniet van een heerlijk ontbijt in de prachtige groene tuin - een perfecte start van de dag!



© 2007-2025 ReisChecker.nl