ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Kavalier

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met een brede glimlach op mijn gezicht schrijf ik deze review die me nog lang zal bijblijven. Als liefhebber van bier en een selecte uitzondering voor rum, heb ik een nieuwe passie ontdekt dankzij N. Kröger op YouTube. Ik was verbaasd en nieuwsgierig om zijn bar te bezoeken, en wat een ervaring was dat! Nicolas zelf bediende ons met charme en kennis. De sfeer in de bar was chic, verfijnd en knus, waardoor je je direct thuis voelde. We lieten ons verrassen door een gin-tonic met de zelfgemaakte gin van N. Kröger (H.G.S.B.), gevolgd door een aantal sublieme rums die de avond perfect afsloten. Nicolas, bedankt voor deze onvergetelijke avond ❤️ Niet alleen een geweldige vondst, maar ook een must-visit voor iedereen die houdt van drankjes met een professionele touch. Voor wie iets mee naar huis wil nemen, is een bezoek aan de website van Wagemut een aanrader. Deze review is geen betaalde reclame, maar een oprechte overtuiging van een geweldige avond

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige avond! De service was top, met heerlijke cocktails bedacht door zeer vaardige barmannen die precies wisten wat we nodig hadden. De sfeer was gezellig en de drankenkeuze was indrukwekkend. Het huisgemaakte rumdrankje was absoluut de ster van de avond. Ik kan niet wachten om hier nog eens terug te komen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In een luxueus vijfsterrenhotel bevindt zich een elegante bar, eigendom van de maker van de befaamde Wagemut-rum. Ondanks de chique setting waren de barmannen hartelijk en down-to-earth, vooral toen het gesprek op rum kwam. De cocktails waren van uitstekende kwaliteit en we werden verrast door een speciale cocktail waarbij de rum rechtstreeks uit het vat werd getapt en aan tafel gemixt werd - een originele touch. Bovendien kregen we enkele proeverijen aangeboden om ons kennis te laten maken met de diverse smaken van de Wagemut-collectie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een avond vol legendes in de Wagemut Bar, een ware traktatie voor elke liefhebber van hoogwaardige spirits.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor mij is dit dé place-to-be voor liefhebbers van rum, vooral tijdens de kille maanden! De Cavalier Bar verrast met haar uitgebreide rumcollectie die alle verwachtingen overtreft. Wat de ervaring echt bijzonder maakt, zijn de leuke extraatjes zoals knapperige nootjes, heerlijke chocolade en een verrukkelijk aperitief – een geweldige attentie. De klantenservice is top-notch en het personeel is ongekend vriendelijk en attent. De vaten die her en der verspreid staan in de bar, zijn mysterieus en fascinerend – niet slechts ter decoratie, maar werkelijk gevuld met rum, wat de ambiance nog authentieker maakt. In totaal is dit zonder twijfel een van de meest geweldige rumbars die ik heb bezocht – een absolute must-visit voor een relaxte avond in een elegante setting.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl