ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Dolce La Hulpe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Eén klein minpuntje was dat er geen koelkast op de kamer stond, wat toch wel handig was geweest.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb een geweldige ervaring gehad! Het personeel was erg vriendelijk, het diner- en ontbijtbuffet waren van hoge kwaliteit en zeer uitgebreid, de wellnessfaciliteiten waren schoon en de kamers waren luxueus ingericht. Ik zou deze plek zeker aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een unieke ervaring die we zeker nog eens willen meemaken. Het gebouw springt meteen in het oog door zijn futuristische uitstraling, die misschien wat vreemd lijkt tussen de prachtige groene bossen. Maar zodra je binnen stapt, word je betoverd door de prachtige inrichting. De kamers zijn ruim en luxueus, vooral de executive rooms die onze voorkeur genieten. Helaas zijn honden niet toegestaan in deze kamers vanwege het tapijt, wat begrijpelijk is, maar gelukkig zijn er ook kamers met vloeren waar ze welkom zijn. Het restaurant biedt de mogelijkheid om te genieten van een uitgebreid buffet voor een redelijke prijs, wat we op 30 juli hebben gedaan voor 45 euro per persoon. Naast de culinaire ervaring is er ook volop gelegenheid om te wandelen in de prachtige bossen rondom het hotel. Absoluut een aanrader voor natuurliefhebbers!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van dit hotel, midden in het Zoniënwoud, is werkelijk prachtig en een ideale vertrekplaats voor een verkwikkende wandeling of fietstocht (vraag naar de Route-you informatie bij de receptie). Hoewel de kamers toe zijn aan een kleine opfrisbeurt, zijn ze zeker comfortabel en beschikken ze – niet te vergeten – over een heerlijk bed. Het ontbijt is wat aan de prijzige kant, maar de kwaliteit is absoluut top, met een uitgebreide selectie (zelfs glutenvrij brood). Ook het restaurant serveert gerechten van goede kwaliteit. Kortom, ons weekendje in het woud was een fantastische ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn partner hebben we volop genoten van de gastvrije sfeer en de comfortabele, schone kamers die van alle gemakken zijn voorzien. De ruime badkamer en toilet, de gezellige slaapkamer en aangrenzende zitkamer maakten ons verblijf echt aangenaam. Als leuke extraatjes waren er diverse theesoorten, koffiezakjes en een waterkoker beschikbaar. Daarnaast konden we ontspannen in het zwembad, de sauna en het stoombad. Voor de actievelingen was er een fitnessruimte, een yoga-ruimte en zelfs een rustig bos met een trimroute en oefeningen. Al met al een fantastisch hotel waar we zeker nog eens willen verblijven (maar dan misschien zonder de kinderen ;-)



© 2007-2025 ReisChecker.nl