ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Comfort Holberg

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekend hotel met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Gunstig gelegen op loopafstand van alle voorzieningen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Midden in het bruisende centrum van de stad bevond zich dit hotel. Hoewel de kamer aan de kleine kant was, bood het bed een comfortabele nachtrust. De badkamer was netjes en voldeed aan de verwachtingen. De service liet echter te wensen over; de handdoeken werden slechts om de vier dagen verschoond en gasten moesten zelf naar de receptie om deze eerder te halen. Een probleempje in de badkamer werd helaas niet opgelost vanwege vermeend tijdgebrek, wat teleurstellend was. Gelukkig compenseerde het goede ontbijt enigszins voor deze minpuntjes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was een geweldige ervaring: de kamer was brandschoon en ruim, het personeel was super vriendelijk en het ontbijt was heerlijk en uitgebreid. Bovendien was de locatie op slechts een korte wandeling van de kade echt ideaal!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van deze accommodatie is fantastisch, vlakbij het hart van Bergen. Helaas was het ontbijt een beetje rommelig vanwege het beperkte aantal zitplaatsen. Er waren zelfs borden geplaatst om gasten te waarschuwen voor de drukste momenten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De locatie was top, maar de kamer liet veel te wensen over. Het was een benauwde ruimte zonder enige mogelijkheid om de ramen te openen. Aan de voorkant was er een groot raam dat uitkeek op de straat, wat betekende dat de gordijnen altijd dicht moesten blijven. Aan de zijkant was er een raam met kapotte gordijnen die niet open konden, met uitzicht op een trap die recht naar het bed leidde. Er waren geen faciliteiten voor koffie of thee in de kamer, toen ik vroeg kreeg ik te horen dat ik heet water kon halen. Pas op de dag van vertrek ontdekte ik dat alle koffie en cappuccino gratis waren voor gasten, dit hadden ze wel mogen vertellen. Vanwege milieuredenen werd de kamer slechts om de vier dagen schoongemaakt en moesten we zelf de handdoeken verwisselen. Als solo reiziger voelde ik me wat weggestopt in een hoekje.



© 2007-2025 ReisChecker.nl