ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel First Breiseth

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

Je krijgt waar voor je geld met een heerlijk ontbijt en vriendelijk personeel. De kamer is misschien wat ouderwets, maar wel schoon. En dat is uiteindelijk het belangrijkste!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Service1

Wat een teleurstellende ervaring! De kamers waren vies en de bedden waren van slechte kwaliteit. Het ontbijt was acceptabel, maar de algehele hygiëne liet te wensen over, met loshangende elektriciteitsdozen in de gang die net zo smerig waren als de kamers zelf. Bovendien was de ontvangst onvriendelijk en was er veel geluidsoverlast.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Service3

We hebben slechts één nacht in dit teleurstellende hotel doorgebracht en waren blij toen we weer konden vertrekken. Het diner ontbrak compleet, maar het ontbijt maakte gelukkig een betere indruk op ons.



Reisperiode: onbekend

  • Service3

Het oude gedeelte heeft zijn charme behouden, maar het nieuwe gedeelte waar we werden ondergebracht is te vergelijken met een minimalistische betonnen doos met zeer kleine kamers. De doucheruimte is ook erg basic. Helaas bevindt dit gedeelte zich tegenover het station, wat zorgt voor een constante stroom van lawaai. De groepsreisbussen parkeren aan deze kant, en elke ochtend tussen 6 en half 7 worden ze gestart, waarbij ze minstens een half uur lang ronkend warmdraaien.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging4
  • Service1

De accommodatie ademt een sfeer van verwaarlozing en vergane glorie, met een sterk vervuilde omgeving die niet bepaald uitnodigend is voor een comfortabel verblijf, vooral niet voor gasten op leeftijd.





© 2007-2025 ReisChecker.nl